2021 m. vasario 27 d., šeštadienis

Demaskuok homofobą: Arnas Sinkevičius (Sinkevicius) iš Vilniaus turi nemažai sekso klausimų gėjams

 Sveiki,

Šis tekstas pasviruoju šriftu bus publikuojamas prieš visus įrašus, kad visiems dėl duomenų apsaugos įstatymo būtų aišku, kodėl tai publikuojama.

Homofobas neturi teisės žeminti, niekinti ar kitaip kelti agresiją ir nesaugumo jausmą žmonėms ar iš jų tyčiotis. Pasisakau apie absoliutų šių asmenų viešinimą, kurie skleidžia viešojoje erdvėje neapykantą ir menkina kitus dėl savo įsitikinimų, nusistatymų, įtikėtų mitų ar savo asmeninių nelaimių, prastos nuotaikos apie kitokius asmenis. Lietuvos Respublikos įstatymai gina bet kurio lietuvio teisę egzistuoti ir mylėti bet kurį asmenį, nesigėdijant ir neslepiant savo jausmų kitų „patogumui“. Ši iniciatyva viešinti homofobinius komentarus kilo iš paskatos kurti saugią internetinę erdvę ne tik LGBTQ+ nariams, bet ir mūsų visų vaikams. Manau, kad tik toks pavyzdys gali padaryti esminį pozityvų pokytį mūsų visuomenėje. Šie nekentimo įrašai publikuojami ne dėl piktų asmenų pažeminimo, noro sukelti jiems gėdos jausmą, bet priešingai – iš pilietiškumo jausmo kurti visuotinio saugumo jausmą visiems žmonėms, įskaitant ir patį komentatorių. Skaitydami jų komentarus, daugeliui nebeturėtų kilti klausimas, kam reikia eitynių, viešintis, kovoti už teises, nes homofobiški pasisakymai bei tų asmenų ketinimai ir yra toji pagrindinė priežastis. Žinodami, ko tikėtis iš vieno ar kito asmens, galime apsisaugoti ir išvengti agresijos, neapykantos. Primenu, kad nusistatymai, raginimai susidoroti ar kaip kitaip menkinimą demonstruojantys komentatorių pasisakymai nėra traktuojami kaip „nuomonė“. Neapykantos nusikaltimai viešojoje erdvėje apskritai neturi būti traktuojami kaip „nuomonė“, kadangi tai žemina kitus asmenis, kelia nesaugumo jausmą. Šis tinklapis pasisako tik už saugumą, toleranciją ir meilę.

 

Vilnietis Arnas Sinkevičius (Sinkevicius), išsilavinęs ir vadybinį darbą dirbęs žmogus, tačiau išsilavinimas negarantuoja, kad žmogus gerbs kitus ir suvoks kitų unikalumą ir skirtingumą. Jeigu paanalizuosite Sinkevičiaus klausimų provokacijas ir leksiką, pamatysite, kad viską, ką šis žmogus žino ir moka apie lytinės orientacijos tapatybę yra susiję su nešvankia pornografine leksikonu. Savo provokacijoje autorius bando užsiminti apie visuomenės saugumą, kitaip sakant, bando sukelti nesaugumo ir būtinybę slėptis jausmą. Klausimas vis tas pats: ar reikia ginti mažumas, ar visgi palikim daugumai nuspręsti, kaip jie turi gyventi?

 

Jūsų Maištinga Siela

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą