2022 m. gegužės 22 d., sekmadienis

Psichologė Ramunė Murauskienė vėl nusišneka apie feminizmą ir vyriškumą

 Sveiki,

Jau daug metų seku psichologe save vadinančią Ramunę Murauskienę, seną gerą homofobę, lyčių ir sekso ekspertę, kurios klusniai klausosi visos avys, o jeigu nesiklauso, yra užblokinamos, nes galioja tik psichologės Ramunės tiesa, bent jau tik jos gerbėjų puslapyje, bet ne čia. Kaip ir kaskart, kai psichologė prabyla iš savo parapijos kokią nesąmonę, internetas plyšta iš juoko. Jūs atsiverskite tą knygą, kurią ji parašė apie vyrus, berods ji vadinasi „Laimingo vyro knyga“ (tiesiog mirtinai gaila medžių tokiam šlamštui, o ir ką leidyklos galvojo su ja prasidėdamos!?), kur išmėsinėtos svetimos mintys apie vyriškumą kelia nesutramdomą juoką, tai instruktažas iš esmės kaip patenkinti psichologę morališkai ir dėmesiu, o apie vyriškumo sampratą nerasta nieko nė per gramą. Visos ten išspausdintos tezės yra apie pačios Ramunės Murauskienės vyro idealą. Psichologės kompetencija yra žemiau plintuso, deja. Reiktų man nusipirkti tą knygą ir padaryti literatūrinę analizę, nes negalėjau patikėti, kad galima rašyti ir spausdinti už gryną pinigą tokias vaikų lygio nesąmones...

Aš nesuprantu, kaip reikia būti durnai ir kvailai aviai, kad sektumėte šią influencerę (aš seku ją kaip įdomybę, reiškinį, ne kaip psichologę), nes jokia ji psichologė, tiesiog užsiciklinusi ties atgyventais štampais moterėlė, kuri iš jūsų gauna pinigus. Tai energetinis vampyras, galgi net pinigų vampyras. Visi jos rypavimai verti liaudies anekdotų. Viename įraše ji dėsto, kokios visos be išimties moterys yra šventos dievo būtybės, nes jos gimdo ir yra sutvertos begalinei meilei ir jas reikia besąlygiškai gerbti (iš tikrųjų ji čia apie save, juk ir asilui aišku), o kitame įraše po savaitės ji pliauškia apie tai, kiek daug durnų beviltiškų moterų, cituoju epitetą, „bobų!“, kurios negali pažaboti savo poreikiams vyrų. Juk tai aukščiausio lygio bukas cinizmas, savęs ir savo skaitytojų negerbimas, saviapgaulė.

Jarmo.net jau paskelbė apie šios influencerės melagystes ir melagienas straipsnį. Aišku, psichologė nebūtų psichologė, jeigu neišvadintų portalo narcizų gūžta, nors pati savęs veidrodyje, deja, neatpažįsta, nes yra susireikšminusi iki tobulybės. Čia galite paskaityti tą straipsnį.

Jeigu esate nukentėję, ar kažkaip kitaip susidūrę su šia „eksperte“, prašau, susisiekite per facebooką su manimi (nuoroda šone, spauskite ant ikonos).

Jūsų Maištinga Siela


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą