2022 m. birželio 1 d., trečiadienis

Psichologė aferistė Ramunė Murauskienė manipuliuoja savo skyrybomis ir meluoja savo knygose

 

Sveiki,

Kad ir kaip būtų keista, visgi tęsiu kvailosios psichologės Ramunės Murauskienės temą. Per savo ilgą laiką ji labai pakenkė žmonėms, o jos prieštaringi pasisakymai ne tik visiems leido pasijuokti, bet patikliesiems tapti jos atseit gilios, išmanančios psichologės verslininkės aukomis. Kai kurie žmonės akli ir tai dar kartą įrodo jos socialinis tinklapis, ypač paskutiniosiomis savaitėmis, kada viskas virto tikru cirku.

Visgi labiausiai stebina, kad iš savo gyvenimo tragedijos savo socialiniame tinkle ji daro tikrą cirką, o ją seka šimtai avių ir palaiko jos agregorą. Dar 2020 metais ji išleido tokią juokingą knygą Ilgai ir laimingai. Ką gali nuveikti vietoj skyrybų? Nežinau, kur leidyklos „Alma littera“ protas, bet tikriausiai galvoja, kad iš šitos moteriškės nesąmonių galima išspausti naftos lašą, kito paaiškinimo neturiu.

Visgi užvakar buvau knygyne ir prie nukainuotų knygų krūvos pavarčiau tą Murauskienės šedevrą. Maniau, nusipirksiu ir „ant durniaus“ padarysiu analizę ir parodysiu, kokia durna Ramunė Murauskienė, bet tiesiog po paskaitymo nebeištvėriau ir numečiau tą knygą, nes juk tai anekdotai... Visoje knygoje psichologė porina apie laimingos santuokos receptus, apie kažkokius iš palubės nurašytus dzenbudistinius abstrakčius pasakymus, beveik sentencijas ir savo įsivaizduojamą santykių balansą. Knygoje tariamai pristatoma, kad jai pačiai atseit žinoma, kas yra harmoningi santykiai, kas yra puikios šaunios skyrybos ir kaip kiekvienas harmoningai turi bla bla bla... Žodžiu, ji praktikė ir santykių specialistė. Bet tai kokios čia ožkos bliovimai išrašyti, aš nežinau, bet geriausias būdas patikrinti, kad Murauskienė meluoja, yra jos socialinis tinklapis.

Nueinu vakar į jos tinklapį ir akurat! Pribezdėta iki lubų, nėra net kuo kvėpuoti, visas savo vyro žinutes, advokatų laiškelius ir savo skyrybos virtuvės naujienas publikuoja, viešina, komentuoja, vaidina auką išsijuosusi, o vyrą Audrių Murauską pastato kaip kokį vos ne narcizą, kuris dar prieš ją psichologiškai smurtauja, nors ten nieko panašaus nėra. Moteriškė tiesiog daro iš to verslą ir vaizduoja auką. O tai kur jos gyvenimo praktika, kurią ji išdėstė savo knygoje Ilgai ir laimingai. Ką gali nuveikti vietoj skyrybų? Tai yra grynas bullshit‘as, nes ir durniui aišku, kai reikia iš avių uždirbti pinigus, prirašai visokių ale įsivaizduojamų patarimų, o iš tikrųjų pati gyvenime draskaisi teismuose su vyru, rašinėji, kokia esi auka, o naktimis bliauni į pagalvę... Tai yra aukščiausio lygio aferistė, psichologinė prostitucija.

Ramunė Murauskienė vienkiemyje su vaikais? O taip! Ji daro įrašą, jog reikia, kad kas nupjautų jai žolę? O taip. Ji juk silpna, ką tik išsiskyrusi moteriškė, kuri ne šiaip paprašo kieno nors pagalbos, bet ištisai meluoja įrašuose, jog buvo šeimos susirinkimas ir su vaikais nusprendė (referendumo būdu!), jog jie prašys per soc. tinklus pagalbos, kad kas atvažiuotų sutvarkyti jiems žolę. Įsivaizduojate, kokia turi būti falšyva psichologė, kad viešojoje erdvėje pirmiausia atkištum vaikus, sukeltum gailestį ir nusiplautum, jog čia „ne man reikia pagalbos, o mano vaikams“, ir, žinoma, papostinti vyro kokį nors laiškelį, koks jis blogas ir kaip ją spaudžia. Nieko neprikibsi. „Psichuojanti psichologė“, dvasios prostitucijos diva.

Ilgai ir laimingai, mielieji.Jūsų Maištinga Siela


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą