2022 m. birželio 10 d., penktadienis

Psichologė Ramunė Murauskienė atskleidė savo skyrybų galimas priežastis: kas nuramins sergančią psichologę?

 Sveiki,

Manau, Ramunė Murauskienė toliau duoda džiazo ir jos žodžiais, kaip sakant, netikėti neįmanoma, juk ji tokia kompetentinga, kad visą savo gyvenimą iškloja tiesiog savo psichologės puslapyje. Jos gerbėjai (ir šiaip pavieniai stebėtojai), net ir patys aršiausi, sunerimę, ar mūsų psichologei nepakriko nervai ir ar pačiai pagaliau nereikia pasižiūrėti į veidrodį ir pasislaugyti? Kas žino... Bet gyvenimas ir melodramos tęsiasi ir pas p. Ramunę. Štai ji ir toliau kruopščiai „gydosi“ viską viešindama. Žinoma, viešinti nėra jokia nuodėmė, netgi psichologai sako (turiu galvoje tikri psichologai, o ne murauskienės parapijos maurės), kad išsikalbėjimas yra gerai, tai kuo kompetentingoji laimingos santuokos ekspertė negalėtų tuo ir toliau sumaniai uždarbiauti?

Mane žavi jos bruožas esminis iš visų nelaimių uždarbiauti, ar ekspertė būtų ką nors įnirtingai užsipuolusi, ar pati liepsnotų savo susikurto gyvenimiško pragaro kančiose. Nes.. Ai, ką aš čia pasakoju, geriau prie esmės. Pagaliau Ramunė Murauskienė atskleidė, kad visgi jos vyras buvo neištikimas (berods antrasis iš sąrašo, o ji juk rašo knygas apie laimingus santykius, įsivaizduojate, o pati eina kaip per rėtį), dabar bus knyga vyrui kaip kerštas, nes pilna citatų iš būsimo tualetinio popieriaus, bet... Tarp jos iš klumpių verčiančių klišinių citatų-įrašų sušmėžuoja ir pikantiškos detalės, pasirodo, vyrą nukabino jos buvusi draugė masažistė (jeigu klystu, pataisykite).

Būdama mažų vaikų mama, kovodama už savitą pedagogikos žodį, psichologė supermenė ir keikiasi tūkstantinei miniai ir visaip kitaip žemina vyrus, o juk vaikai užauga ir atranda tuos įrašus. Bet turint suktas kaip sraiges Murauskienes smegenis, ji dar tiems vaikams susuks retoriką gerą apie tai, kokia ji buvo vargšė auka ir atkiš vyro rašytas žinutes. Taigi, ji net vienkiemyje sėdėdama su vaikais, šneka pošlai apie vyro dovanotus bananus, po to apvaro, kad masažistė šeštą valandą pastatys jam obeliską (juk suprantate, apie ką mes?) ir visaip drabsto buvusį sutuoktinį purvais, o kitame įraše kliedi apie besąlyginę meilę ir maždaug, laukite mano sąskaitos suvedimo su narciz... t. y. mano stiprios naujos knygos. Juk tai aukščiausio lygio Gražuslis, Orlauskas ir visi maršistai, giedantys Lietuvos himną, pakėlus kvadratu. Reikia būti visiškai (įrašykite savo žodį), kad pirktumėte Murauskienės produkciją ir iš jos mokytumėtės, kai moters gyvenimas važiuoja į kelkraštį ir iš bejėgystės belieka tik postinti vyro žinutes ir laikinti panašių moterų atsiliepimus bei... gauti už tai pinigus. Verslininkė psichologė, neprikibsi.

Štai jos įrašai... Paspaudę ant nuotraukos, ją padidinsite.

Ir ką? Laukime kitos Murauskienės serijos. 

P. S. Primenu, kad Murauskienės turinys yra viešai visiems prieinamas ir pagal facebooko taisykles tai, kas vieša, gali būti dalijamasi ir aptariama. Jūsų Maištinga Siela

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą