2022 m. birželio 12 d., sekmadienis

Psichologė Ramunė Murauskienė: manipuliacija, ašaros, nusiskundimai, aukos vaidmuo ir bananai

 Sveiki,

Kai kas gal sakys, kad mes tyčiojamės iš vargšės psichologės Ramunės Murauskienės, kad moteriškė palūžusi ir dar mes ją minkome kaip tešlą, bet... Blemba, blemba, kiek šita moteriškė yra pridariusi nesąmonių kitiems, apšmeižusi, parašiusi pareiškimų, skatinusi kitus persekioti, pasiuntusi rusiškai ant trijų savo ištikimiausius pakalikus, kad tiesiog Dievulis ir žmonės mato, egzistuoja karma. Visos šios gyvatės nuodai grįžta atgal į jos srėbtuvę.

Naujausia „Vergės Ramunės“ serija.


Visgi sociopatė tęsia savo trolinimą ant savo vyro apie bananus. Anoje serijoje užsiminusi apie bananus ir masažistės statomą obeliską (tikiuosi jos vaikai seka arba seks puslapį, o įrašą ankstesnį galite mano irgi susirasti čia), šįkart vyro dovanotus bananus ji nufotografavo ir pasidalijo su pakalikėmis savo forume, parašė įstabią Homero „Iljados“ vertą tiradą apie tai, kokia ji nuostabi mama, pasiaukojanti, vieniša ir beturtė, kokia visokia ir kitokia šventoji, o vyras tai jau paskutinis liurbis. Paduočiau vyro vietoj aš tą Murauskienę už orumo žeminimą į teismą, nors nėra ko norėti, juk ji TAI daro jau 20 metų, nuolat šmeižia, varo, keikiasi, vaizduoja specialistę, o kai jau nebegali būti specialistė, tada jau auka. Murauskienei akivaizdu, kad striuka su pinigais, kitaip kam tuos finansinius susirašinėjimus su vyru publikuotų? Gal tikisi aukos iš savo stebėtojų? Galimas daiktas, nes Murauskienės gyvenimas vien melagystėmis, aferomis, manipuliacijomis ir išpuoliais prieš kitus pagrįstas. Ji internete nuolat rasdavo ant ko užsipulti, pasidemonstruoti ir paprotinti, net nenutuokdama, ką daro kitiems. Tai kalė profė ir likimas ją baudžia. PAGALIAU!


Man tik gaila Murauskienės vyro, nors gal per tiek metų priprato prie jos manipuliacijų, tad žino, kad reikia išlaukti, kol Murauskienei baigsis srėbtuvėj nuodai. Paanalizuokime, ką ji rašo paskutiniame įraše apie bananus, apie save ir savo vyrą?

„Košmariškas poskyrybinis narcistinis scenarijus gali tęstis tol, kol vaikus reikia atstovauti, nes jie vieni dar to daryti negali. Tol, kol dėl vaikų turi susitarti abudu tėvai, narcizas tėvas suka karuselę sau įprastu būdu. Jam galioja kiti standartai.“

Taigi, vergė Ramunė – auka, o narcizas ex vyras vėl kaltas, nes Ramunė tai jau jokia narcizė, ji visada kukli ir niekur nėra nosies ne į savo reikalus kišusi, nieko apšmeižusi, jokio skundo ant kito rašiusi (cha, cha, cha...) ir savo malonumui nieko apdergusi, nes tą darė tik jos vyras, supraskite, ji tik nabagėlė moteriškė.

„Aš tik dedu pastangų, kad vaikai nebūtų apleisti kartu negyvenančio tėvo, nes tokia mano pareiga. Esu pakankamai geras nepilnamečių vaikų atstovavimo egzempliorius.“

Nes tėvas tai pastangų nededa, tik Ramunėlė viena sulinkus, visa pajuodusi triūsia visus stradalindama viešojoje erdvėje ir priekabiaudama savo raštais, o vyras tik savimi grožisi. Kokiai reikia būti vištai, kad šitokius savo sekėjams skiedalus rašytum ir kitą, kaip jai ir įprasta, žemintų!

„Tai va, beveik per dvi savaites Tenerifėje tėtukas nė karto neskambino vaikučiams. Ar vaikai galėtų reikšti pretenziją jam dėl jų teisių į bendravimą su tėvu ribojimo?“

Labai gerai, nes Ramunė gali leisti gerą laiką su savo vaikais ir mažiau kabinėtis internete prie kitų ir iš kitų nelaimių kalti pinigus. Daugiau darbo su vaikais, mažiau kenksminga visuomenei! Blemba, tu juk psichologė ekspertė, tvarkykis su vaikais ir savimi, juk to mokai aplinkui visus, už tas sapaliones kali pinigus, moterie, o gal kažkaip sava seminarų medžiaga nebetinka, ką?

„Slaugau viena sergančius vaikus 7 paras, nes man taip norisi. Nesiilsiu septinta para vien iš egoizmo.“

Vergė Izaura irgi atrodė kaip šventoji, bet pala... Jeigu taip norisi slaugyti ir tai teikia malonumą, tai kur čia problemos? Ai, palauk, juk reikia iš forumo stebėtojų išgauti gailesčio sau. Kokia prostitutinė psichologija, ar ne?

„Neišvažiuoju iš Kauno savaitgalį, nes vaikų neturiu kur dėti. Ypač sergančių.“

Palauk, bet ar nesakei, kad tau norisi slaugyti vaikus? Kažkaip psichologinė prieštara pas psichologę, visgi irgi norisi nušvisti Tenerifėje? Ak, Ramune, tu, Ramune...

„Kuo vadovaujantis vaikų tėvas yra atleidžiamas nuo atsakomybės rūpintis vaikais ir džiaugsme, ir varge? Nežinau tokio įstatymo. Lyg pakaltinamas. Lyg be negalės. Bet dvasios ubagas konkretus.“

Žinoma, dar daugiau saldaus džemo ant vyro (bananų neužtenka), kad gerbėjos avelės cyptų iš pasitenkinimo. Nes Ramunė Murauskienė tai tikrai ne dvasios ubagė varydama non-stop ant vyro ir melždama iš gerbėjų aukos ašarėlių. Ji aukštos kvalifikacijos psichologė snaiperė, jeigu ką, ir nesiskundžia, o tik kitoms, tamsesnėms avims, rodo gyvenimo šviesą.

„P. S. beje, 8 bananai 3 vaikų šeimoje buvo suvalgyti per 24 valandas. Galvoju, gal atpirkti? Gal per daug išsileido...“

Atpirk, nes blemba, juk nesi dvasios ubagė, esi šventoji, kaip dabar prieš Dievą ir tautą... Juk nebebus apie ką knygoje rašyti, o bananai neamžini, mažute.


Toliau pateikiu ištraukos iš Ramunės Murauskienės raudos, iš kur ir buvo paimtos šios citatos.

P. S. Ir Jūs norite ją sekti, mokėti pinigus, klausytis jos kalbų, skaityti jos knygas?  


Jūsų Maištinga SielaKomentarų nėra:

Rašyti komentarą