2012 m. kovo 21 d., trečiadienis

Knyga: Sandy Stevenson "Budintojai"Sveiki visi,

Tęsiu savo ezoterinę ir galbūt jau kai kam nusibodusią epopėją, bet kitaip tikriausiai negaliu. Štai prasėdėjau knygyne 6 – 7 valandas ir perskaičiau 2011 metais leidyklos „Mijalba“ išleistą australės Sandy Stevenson knygą „Budintojai“ (Štai dabar yra tas laikas) (The Awakener). Iš tikrųjų buvo verta. Tokia nuoširdi, atvira ir tikra knyga, kuri tikriausiai mane paveikė savo energetika, nuopelnai turėtų būti ir knygos vertėjai. Autorė, kaip galbūt ne paslaptis, yra ne kartą svečiavusis Lietuvoje ir pravedusi ne vieną dvasinį seminarą...

Žinokit, perskaičiau „Budinčiuosius“ ir supratau, kad eilinę kartą einu teisinga kryptimi. Na, juk neįmanoma, kad šitaip ezoterika imtų ir nusipezėtų. Knygoje radau visą informaciją, kurią kelis metus kaupiau savo galvoje iš įvairių internetinių straipsnių. Knygoje daugiausia dėmesio skiriama žmonijos dvasios pakilimui, kuris numatomas 2012 – ųjų metų pabaigoje. Pati knyga parašyta 1997 metais! Jos vertimas yra pavėlavęs, bet skaičiau ją taip tarsi ji būtų parašyta šiomis dienomis apie tai, kas vyksta ir dedasi su žmonėmis. Tai knyga, iš kurios pasijuoktų geras skeptikas – atsirado bobelė, kuri panoro savo kliedesius užrašyti, įvyniodama į mistinius ir visai neįtikėtinus pasakojimus ir išleisdama rašliavą sumanė iš žmonijos pasipelnyti. Visiškai ne! Šioje knygoje aptikau viską puikiai suschemuotą, kai kas nupasakota paprastesniais žodžiais, bet man patiko, kad knyga nupiešia daugiau ar mažiau tikrą (o gal tik vieną iš variantų?) mūsų Žemės ir mūsų žmonijos padėtį ne tik dvasiniame lygmenyje, bet ir Kosminės Konfederacijos ir apskritai Paukščio Tako galaktikos pozicijoje. Kam reikalingas tas garsusis pakilimas? Kas vyksta su mūsų Saule? Apskritai, kas vyksta su galaktika ir kaip mes, paprasti žmonės, vystysimės toliau?

Knyga pagrindžia kaip žaibiškai perėjimo metu keisis mūsų DNR iš anglies atomų į silicio, kaip persitvarkys mūsų čakros, gebėjimai ir galios, kaip reikia suderinti savo karmos balansą. Knygoje taip pat užsimenama ir apie gardeles, tą keistą „matricą“, kuri nuo 1996 metų ima keistis naujai, šitaip ant mūsų visų ištiesdama didžiulį naują tinklą. O daugiausiai kalbama apie dvasinius mokytojus ir apie tai, kaip ir kodėl pamažu keičiasi vibracija ir dažnis, kokie simptomai gali būti mūsų organizmui ir emocijoms. Išties, parašyta labai paprastai, labai nuoširdžia kalba su paaiškinamais, nuraminimu ir t.t, o juk kiek šia tema informacijos, kuri yra pakankamai sausa ir ne visada guodžianti. Kai kurios idėjos remiasi į šiuolaikinę psichologiją ir susišaukia su kitais ezoteriniais leidiniais. Manau, kad S. Stevenson yra tik dar viena iš tų apdovanotojų, kurie nušviečia mus tikrąją tiesa (bent aš taip pajutau), kad ir kokia ji turėtų atrodyti skeptikui, bet dėl to nerimauti neverta, nes tai vis tiek vyksta su skeptikų juoku ar be jo. O ir laukti ilgai nereikia, nes 2012 – ųjų pabaiga čia pat ant nosies ir viską mes patys išgyvensime ir pamatysime.

Aišku, yra knygoje ir tokių vietų, kurie verčia susimąstyti. Kalbama apie tai, kad perėjimu metu gali įvykti tai, kas įvykstą per reinkarnaciją – visiškas pamiršimas. Gyventojai, kurie liks trečiajame metavime taip ir nesužinos, kas iš tikrųjų įvyko, o ir kas nutiko perėjusiems į kitą matavimą. Man asmeniškai tos visos istorijos būtų šiek tiek neįtikėtinos, jeigu ne knygos kalbėjimo tonacija ir jei ne medžiagos, kurios pas mane kaupėsi. Džiaugiuosi, kad autorė knygos įžangai parašė trumpą įvaduką apie Lietuvą būtent lietuviškam vertimui. Sakau, jeigu šią knygą paimtų visiškai žalias žmogelis, kuris net neįsivaizduoja, kas tas pakilimas ir perėjimas į penktą matavimą, tai pagalvotų, kad čia kažkokia nesąmonė ir kliedesiai, tačiau... Aš kaip visada skubu pasidžiaugti, kad ši knyga papuolė į mano rankas, kad pasitvirtinau sau daug teorijų, sustiprinau šauktukus ir teiginius, žodžiu, neišdaviau, o tik dar labiau nuskaidrinau atsiveriančia galaktinę – politinę struktūrą, apie kurią taip mažai kalba žmonės ir šitaip yra klaidinami šarlatanų. Galiausiai skaitant informaciją reikia vadovautis intuicija, tad rekomenduoju šią knygą, kurie nors kiek žinote ar girdėjote apie (raktiniai žodeliai): Pilkieji Zeta ateiviai, Sen Žermenas, Jėzus Kristus, Metatronas, Pranciškus Asyžietis, Buda, Galaktikos Konfederacija, Lemūrija, Atlantida, Majų ir Tibeto kalendoriai, NSO, žvaigždžių sėklos, vandenio ir žuvų era, kristalinės kaukolės, gardelės, Egipto piramidės, Gaja, Tera, Atėnė, violetinis spindulys, čakros... Praktiškai visa didžioji Kosmoso persitvarkymo komanda ir schema darbuojasi prie to, kad įvyktų perėjimas. Daugelis dalykų mūsų istoriniuose šaltiniuose yra minimi kaip šventieji, tačiau reikia suprasti, kad viskas tai visada turėjo ir tebeturi simbolinę reikšmę.

Yra daug tokių šokiruojančių ir susimąstyti verčiančių faktų (kiti gal sakys skiedalai – pasirinkimo laisvė), kurie verčia iš kojų, bet su jais susiduriu ne kartą, pvz.: Jėzaus tikroji gimimo diena yra rugpjūčio 21 – oji, Pranciškus Asyžietis ir Pitagoras – tai tos pačios sielos reinkarnacijos ir t.t.

Žodžiu, ką sako knyga? Taip, mes gyvename apgaubti Majos (iliuzijos), Kali Juga turi pasibaigti, bet mes ir dabar dar esame dievai, kuriame ir statome savo realybę kasdien savo mintimis, emocijom, žodžiais ir veiksmais – tą pripažįsta net psichologai. Jeigu mes trimatėje erdvėje, plane, ar kaip tik norite, taip pavadinkite, jau gebame net per Mają kurti sau kažkokį likimą, tai kas iš tikrųjų bus po pakilimo? Knyga užsimena ir apie tai, o perskaičius, eina šiurpuliukai.

Beje, knygos autorė atvažiuoja ir vėl į Lietuvą. Šiais metais, birželio 2 dieną, vyks būtent šios autorės seminaras susijęs daugiau ar mažiau su pakilimu. Įmetu nuorodą, jeigu kas susigundysite: http://www.sviesosnamai.lt/?page_id=318&event_id=93

Šiaip knyga man buvo labai šviesi, stipri, nemažai kalbėta ir apie šarlatanus, apie melagingas informacijas, apie vardų prisidengimus, kurie iš esmės yra pagrindinis dalykas, dėl kurių yra šitiek skeptikų. Nieko nepadarysi, kiekvienas renkasi savo kelią, bet viskas visada yra žinoma ir suplanuota, net ir negatyvi dalykai yra tik tam, kad eitume link šviesos, Dievo bei meilės. To Jums ir linkiu visiems su puikia Sandy Stevenson knyga „Budintojai“!

Jūsų Maištinga Siela,
Man galite parašyti: cirkininkas@gmail.com

P.S. Čia pridedu anotaciją ir knygos ištraukėlę:

Šioje nepaprastai šviesioje knygoje populiari australų paskaitininkė ir dvasinė
mokytoja Sandy Stevenson kalba apie mūsų gimtosios planetos likimą ir jos vietą
visatoje, apie kiekvieno mūsų atsakomybę ir pareigą, kurią privalome atlikti,
jei norime aplink matyti daugiau šviesos.

Tai jaudinanti, pozityvi ir išsami apžvalga, kalbanti apie seniai išpranašautą ir
laukiamą Žemės transformaciją, jos perėjimą į naująjį būvį – SEPTINTĄ VISATOS
AUKSO AMŽIŲ. Pripažinę, kad dieviškumas egzistuoja visame kame, mes nutiesiame
tiltus į naujus horizontus, prieš mus atsiveria nuostabus dar neregėtas
pasaulis. Senoji energija užleidžia vietą naujam besąlyginės meilės ir taikingo
sugyvenimo matmeniui. Dabar Žemė kyla iš didžiausio visatoje patirto energijų tankio į penktąjį
Šviesos matmenį ir drauge su visa žmonija valosi nuo tankiųjų užstrigusių
energijų. Viskas, ką žmonija yra išmokusi Žemėje, dabar pereina į visatos
sąmonės metraščius ir kuria naują visatos modelį.

Šią transformaciją su nuostaba ir jauduliu stebi milijonų milijonai visos visatos
būtybių. Kai Žemė ėmė skleisti violetinį švytėjimą, didžiulė Šviesos siena tapo
matoma net iš kitų galaktikų. Žemėje esančių vaivorykštės karių ir Pakilusių
Šviesos sferų stulbinama meilė ir atsidavimas padėjo šlovingai įgyvendinti
dieviškąjį planą. Šiuo metu vyksta galutiniai paskutinių šviesoraščių
įtvirtinimai jiems skirtose pozicijose, ir tada Žemė bus visiškai pasiruošusi
paskutiniam žingsniui į naują matmenį. Žemėje esantys vaivorykštės kariai dabar
perduoda skeptrus tiems, kurie vadovaus Naujajai Žemei. Baigę individualias
užduotis, Žemės Šviesos darbuotojai susijungs su savo liepsnomis dvynėmis ir
grįš namo...

Šioje knygoje aprašomas asmeninio ir planetos pakilimo vyksmas. Puikus vadovas tiems,
kurie nori aktyviai kurti taikingą ir darnų gyvenimą Žemėje.

* * *

Ištrauka iš knygos

ŽEMĖS MISIJA

Pačioje pradžioje Motina Žemė sutiko, kad žmonės naudotųsi jos kūnu (Žeme) kaip
mokykla, kurioje mokytųsi patirdami įvairiausius apribojimus. Tas sutikimas buvo duotas su didele meile, atjauta ir supratimu, kad šiame procese gali būti daug sunkių išbandymų, taip pat žinant, kad ir pati Žemės Esybė turės dar daug ko išmokti.

Kai žmonija žengė šio mokymosi keliu, į planetą įsibrovė tam tikros neigiamos
jėgos, kurios ėmė kištis į augalų ir gyvūnų genetinę struktūrą. Pirmiau Žemėje
karaliavo tik labai graži flora ir fauna: rožės neturėjo jokių spyglių, nebuvo deginančių
dilgėlių, nuodingų uogų nei kenksmingų piktžolių. Visa tai natūraliai neišsivystė,
kad nenukentėtų mažieji augalai ir krūmai – jiems tada nereikėjo jokios
apsaugos. Tačiau žolėdžiai gyvūnai buvo perkeisti į mėsėdžius. Žmogus pradėjo
apsiprasti su jam įteigiama mintimi, esą jis galės daug daugiau pasiekti, jei tik
leis pakeisti savo virpesių lauką, taigi žmonių genetinis šviesoraštis taip pat
buvo pakeistas. Šitaip neigiamos jėgos įgavo daugiau galimybių kontroliuoti
žmogų, todėl Žemėje sutriko pusiausvyra tarp teigiamų ir neigiamų energijų. Taip
žmonija pradėjo savo patį sunkiausią mokymosi per apribojimus periodą
planetoje,  kurios energija buvo tankiausia visoje visatoje.

Laikui bėgant, dėl pusiausvyros stokos tarp Žemės energijų jos gyventojams darėsi vis
sunkiau vystytis tuo greičiu, kuris įprastas mokymosi evoliucijai. Kadangi daugumos
Žemės gyventojų struktūra tapo neigiama, pakito bendras planetos tankis.
Žmonija ėmė pamiršti tiesą apie savo tikrąją kilmę. Ir pati Žemė, ir visa
žmonija įstrigo amžinai besisukančiame karminiame mokymosi rate.

Pagaliau Motina Žemė paprašė visatos Šviesos pajėgų (universal forces of LIGHT) pagalbos
sau ir žmonijai, ir tas prašymas buvo išgirstas pačiose Aukštybėse.

Žemę iš tikrųjų reikėjo išvalyti nuo negatyvumo pertekliaus, kad toliau galėtų vykti
jos evoliucija į aukštesnius lygmenis.

Žmonija vėl turėjo suvokti tiesą apie savo dvasinę kilmę ir ryšį su Aukščiausiuoju
Kūrėju. Jai taip pat reikėjo pagalbos, kad ji pajėgtų atsikratyti neigiamų mąstymo
ir elgesio modelių, kurie ir buvo tankių energijų priežastis.

Visatoje nuaidėjo kvietimas, kad 144 000 labai išsivysčiusių būtybių pasiaukotų ir
sutiktų daug kartų gimti Žemėje, ten mokyti ir sutelkti Šviesą, idant būtų sumažinta
planetoje vyraujanti neigiamos energijos persvara. Kaip tik apie tas būtybes ir
kalbama Biblijoje, kur jos vadinamos žvaigždžių sėklomis (starseeds). Kaip dabar dauguma supranta, nors Biblijoje pasakyta
daug tiesos, ji yra gerokai iškraipyta. Kartais iškraipymų atsirasdavo netyčia
dėl netikslaus vertimo, o kartais jie buvo daromi sąmoningai, norint išlaikyti
savo valdžioje žmones. Pavyzdžiui, Nikėjos Taryba sąmoningai išbraukė pastraipas,
kalbančias apie reinkarnaciją (laimei, kelios vietos liko nepastebėtos).

Taigi iš įvairių galaktikų ir visatų, iš skirtingų egzistencijos matmenų vienoje
Oriono žvaigždyno vietoje susirinko 144 000 būtybių. Vykdydamas Kristaus
nurodymus, šiam susirinkimui vadovavo didi kosminė būtybė viešpats Sanat Kumara
– planetos Logas.

Buvo iškeltos misijos užduotys ir pasirašytos sutartys, taip pat numatyta, kad didžioji
dauguma šių sudarytų sutarčių turės būti įvykdytos besibaigiant XX amžiui, dar
prieš 2000 metus. Skaičius 144 000 buvo apskaičiuotas matematiškai, nes
reikėjo žinoti, kiek procentų žvaigždžių sėklų turi ateiti į Žemę, kad galėtų
atstovauti įvairioms šios planetos sielų šeimoms. Kaip sako visatos įstatymas,
tapusios Žemės gyventojais, šitos žvaigždžių sėklos gauna teisę priimti sprendimus
ir veikti savo sielų šeimų vardu. Visatos nesikišimo įstatymas skelbia (lygiai
taip pat kaip ir svarbiausia direktyva filme Žvaigždžių Kelias), kad tik planetos gyventojai turi teisę iš esmės
keisti ar modifikuoti tos planetos evoliucijos eigą. Negyvenantiems planetoje
tai daryti draudžiama.šios taisyklės yra trys išimtys:

1.
Jei kyla pavojus, kad viena planeta gali sunaikinti kitą planetą.

2.
Jei kuri nors planeta ima stabdyti visos galaktikos evoliuciją. Tai reikštų, jog
visa galaktika jau pribrendusi evoliucionuoti į aukštesnį matmenį, bet to
negali padaryti vien todėl, kad viena jos planetų dar nėra tam pasirengusi.

3.
Jei kyla pavojus, kad pati planeta gali susinaikinti. Ši naujausia išlyga buvo
pridėta maždaug prieš 6000 metų, apžvelgus padėtį Žemėje. Ji buvo grįsta
Maldeko (Liuciferio) planetos įvykiais – ši planeta susisprogdino ir buvo
paveikta visa galaktika.Sprogusios Maldeko planetos dalys užteršė visą galaktiką. Keletas jos gyvūnų rūšių nukrito
ant Žemės, tarp jų – ir vorai. Dauguma tos planetos rūšių buvo rudos arba
juodos spalvos. Jei bijote vorų, pagalvokite, kokią traumą patyrė jie, kai juos
taip staiga išmetė iš įprastų namų sąlygų ir nusviedė į visai svetimus virpesius,
kur vos juos pamatę žmonės išsigąsdavo ir bandydavo užmušti. Tiesa, nuo to
laiko daug kas pasikeitė, ir abi pusės pasimokė: vorai adaptavosi ir išliko, o
dauguma Žemės gyventojų prie jų priprato ir net yra draugiškai nusiteikę arba
bent toleruoja juos.

Iš griežto nesikišimo įstatymo yra dar viena išimtis. Visatos įstatymas numato,
kad galime pasinaudoti teise skelbti įsaką (
The Right to Decree; žr. 9 skyrių). Šia teise gali pasinaudoti kiekvienas
Šviesos darbuotojas, kuris siekia veikti kaip meistras, tarnaujantis Dievui ir
turintis tyrą ketinimą. Ja negalima naudotis savanaudiškiems tikslams, siekiant
„užsidirbti taškų“. Šviesos darbuotojui paskelbus įsaką, suteikiamas leidimas
veikti Aukštesnėms Šviesos sferoms.

Tokio leidimo neturėdami, jie yra suvaržyti nesikišimo įstatymo. Todėl labai svarbu
šitą teisę tinkamai suprasti ir ja plačiai naudotis, nes tik tada sulauksime kuo
didžiausios Šviesos pagalbos mūsų planetai.

Nors manoma, kad ateityje Žemei vykdyti jos planą padės dar ir kitos būtybės,
daugumos žvaigždžių sėklų buvo paprašyta – dėl
visa ko – šalia pagrindinės sutarties prisiimti
papildomų nepaprastų užduočių, nors tuo metu atrodė, kad jų atlikti gal ir
neprireiks.

Kai žvaigždžių sėklos susirinko Orione ir nusileido ant Žemės, savo pagalbą ėmė
siūlyti daugybė kitų būtybių. Šios būtybės dažnai vadinamos Šviesos
darbuotojais.

Nors visata yra tik įvairiais dažniais virpanti energija, kad būtų aiškiau, vartojame
terminą matmuo.Prie Žemėje dirbančios komandos panoro prisijungti
daugybė įvairių planetų, galaktikų ir matmenų būtybių, kurios, vertinant pagal
evoliucijos skalę, priklauso ketvirtajam ir aukštesniesiems matmenims – iki
septintojo.

Septintojo matmens būtybėms (tokioms kaip Pakilę Mokytojai)
nėra leidžiama įsikūnyti trečiajame matmenyje, nes itin aukšti jų virpesiai gali
pakeisti šalia esančių kitų gyvybės formų evoliucijos kelią. Tačiau septintojo
matmens būtybėms leidžiama apsireikšti eterine forma arba nusiųsti į Žemę vieną
iš savo aspektų. Šviesos darbuotojų ir žvaigždžių sėklų geranoriškumas bei atsidavimas
neįsivaizduojamai stipriai pasuko Žemės energijų tankėjimo procesą priešinga
kryptimi. Šviesos darbuotojų ir žvaigždžių sėklų yra atėję tūkstančių tūkstančiai,
ir laikui bėgant prie jų prisijungia vis nauji tūkstančiai; jie visi yra sutikę
vykdyti tą patį pagrindinį įsipareigojimą: nepertraukiamai išlaikyti Šviesos
sutelktį Žemėje. Šiandien jų yra milijonai, ir jų vis dar atvyksta. Tie, kurie
tik dabar įsikūnijo, neturi jokių kitų užduočių, o vien tik skleisti meilę ir
Šviesą. Gal ir jūs pajutote, kad su tokiais kūdikiais ir mažais
vaikučiais taip ir norisi užmegzti akių kontaktą. Kadangi dauguma jų nėra buvę
Žemėje anksčiau, kontaktas su atsibudusiu Šviesos darbuotoju gali jiems jų
naujame pasaulyje suteikti saugumo ir gerumo jausmą.

Ruošiant įvairias komandas, kurios turėjo pasirūpinti visais Žemės
gyvenimo aspektais, buvo sudaryta daugybė planų ir skirta tūkstančiai užduočių.
Į tuos planus įėjo visa virtinė inkarnacijų Žemėje, tad juos reikėjo sudaryti
labai kruopščiai, numatyti tikslų gimimų laiką ir apibrėžti didžiulę atsakomybė
tiek ateinančių į Žemę atskirų individų, tiek ir juos palaikančių komandų, kurių
tikslas – padėti jiems atlikti prisiimtus įsipareigojimus, idant būtų įgyvendintas
dieviškasis planas.

Planas numatė nubundančiųjų komandą, kurios nariai turėjo
patys nubusti įvairiose jiems skirtose šalyse iki 1991 metų. Viena šios grupės
užduočių buvo padėti budinti kitus. Knygos pabaigoje rasite skyrių, parašytą būtent
šiai grupei.

Šviesos pajėgų budinimo planas numato įvairių ryšio priemonių
panaudojimą, įskaitant ir per kanalus[1] gaunamus įrašus, muziką, šokius, įvairias esencijas, virpančias spalvas; taip pat bus naudojamos ir labiau tradicinės informacijos perdavimo priemonės: knygos, paskaitos, seminarai. Visais šiais metodais galų gale naudojasi Dvasia, ir iš
tiesų didžioji dalis išminties, kuri mums ateina per minėtas išraiškos formas, vienaip
ar kitaip gaunama dvasinio ryšio kanalais. Tačiau žmonės tai supranta ne
visada. O tais atvejais, kai teikiama informacija būna paini ir sunkiai suvokiama
ir kai smarkiai reiškiasi gavėjo ego, yra aišku, kad ji per kanalus ateina iš
žemesniųjų lygmenų ar yra paties individo požiūris.

Šviesos nešėjus, vykdančius Dievo valią, Žemėje vadina
įvairiais vardais. Vardai yra atminties žadintojai, tad vieniems labiau prie
širdies yra vieni vardai, kitiems – kiti. Kad ir kaip juos vadintų – Arkangelo
Mykolo legionais ar ereliais, Šviesos darbuotojais ar žvaigždžių sėklomis, Šviesos
nešėjais, vaivorykštės kariais, Šviesos pajėgomis ar angelais, iš tiesų
jie sudaro vienį ir yra lygiaverčiai.

Dieviškasis Žemei skirtas planas yra nepriekaištingas. Gimęs tobuloje besąlyginėje meilėje,
jis aprėpia visas planetos gyvybės formas ir užtikrina joms tokią globą, kuri
kiekvienai yra pati geriausia. Šiuo metu Dangus susijungia su Žeme ir į Žemę
atkeliauja meilė. Ši būsena ir vadinama Pakilimu.

Pagal Dievo valią šis planas dabar numato Žemės perėjimą į aukštesnį
mokymosi etapą. Taip pat jame numatyta tiek įsikūnijusių, tiek ir ne
įsikūnijusių visatos Šviesos pajėgų pagalba. Šias pajėgas sudaro tokios grupės
kaip Baltoji Brolija, Pakilę Mokytojai, kosminės būtybės, arkangelai ir
angelai, devos ir elementaliai (šiuo metu uždanga, skyrusi žmonių pasaulį nuo
pastarojo, jau nutraukta). Šviesos pajėgoms taip pat priklauso vidinės Žemės
žmonės (dauguma jų yra penktojo ar šeštojo matmens), Erdvės Brolija, Galaktikos
Konfederacijos erdvėlaivių flotilė ir tokios planetinės sistemos kaip Sirijus
bei Plejadžių žvaigždynas (jis vis dar skendi dualybėje), Essasani ir daug kitų
planetų, norinčių padėti Žemei gimti naujame Šviesos lygmenyje.

P.S.
Iš pradžių įžanga gali atrodyti kaip mitas apie graikų dievus, bet patikėkite, tolesnis knygos turinys kur kas įdomesnis. Bent jau man.

1 komentaras: