2011 m. gegužės 2 d., pirmadienis

Nedėkingi pavasario darbai

Sveiki visi,

Žinot, pavasaris yra nedėkingas savo darbais. Aplinkui taip gražu ir taip noris bėgti kažkur, kur gražu, kur žmonės geri, kur norisi bendrauti ir daug šypsotis. Taip, noris ten lėkti, bet nedėkingi pavasario darbai tikriausiai pribaigia daugelį. Kam darbas, kam mokslai, kam kokie nors egzaminai, žiūrėk ir pratupėsi visą dieną už lango taip ir nepamatęs pavasario. Nors dabar šiek tiek ir atšalo, bet vis tiek nervina, kad negali amžinai būti laisvas, negali mėgautis gyvenimu, nors jis tik vienas šiame ir tėra.

Kažin, ką žmonės daro, kai jie sužino, kai jiems liko gyventi diena ar kelios savaitės. Sėdi už lango ir toliau mykia prie darbų? Abejoju! Štai mes esame visi mirtininkai, nes visi anksčiau ar vėliau mirsime, gyvenimas toks trumpas, o ką mes savo ruožtu veikiame? Sėdime su darbais už lango kaip prie grandinių prirakinti vergai, nes manome, kad mums reikia mokslo, mums reikia darbo, mums reikia išlaikyti namą, šeimą ir t.t. Baisu, kaip ta visuomenė mus įkinkė į savo vergystės tinklą, kad net pavasariu nebegali džiaugtis. Koks absurdiškai pasijauti bejėgis, kai supranti, jog nieko negali pakeisti. Nieko negali perkurti, kad tu, būsimas žemės kirminėli, būtų šiam pasauly gyventi lengviau.

O, šventas pavasari! Tebūnie, kaip tu sakai, ateini, kai mes tavęs laukiam, nueini ir vėl pradedam tavęs laukti iš naujo, o taip norisi pasakyti, neišeik, pabūk dar, kol atliksiu visus nedėkingus darbus.

Jūsų Maištinga Siela

1 komentaras:

  1. VISAS SKAITYKITE ŠIĄ TESTAMONĄ, KAIP GAUTI MANO PASKOLĄ IŠ TEISĖS IR PATIKĖTOS PASKOLOS ĮMONĖS. Mano vardas Kjerstin Lis, aš ieškojau paskolos savo skoloms padengti, visi, kuriuos sutikau, sukčiaujo ir pasiėmė pinigus, kol galiausiai sutikau poną Benjaminą. Breilis Lee Jis man suteikė 450 000,00 R paskolą. Jis padėjo ir kitiems mano kolegoms. Aš kalbu kaip laimingiausias žmogus visame plačiame pasaulyje šiandien ir pasakiau sau, kad bet kuris skolintojas, kuris gelbsti mano šeimą nuo mūsų blogos padėties, pasakysiu vardą visam pasauliui ir aš su džiaugsmu sakau, kad mano šeima grįžo į gera, nes man reikėjo paskolos, kad pradėčiau visą gyvenimą, nes esu vieniša mama su 3 vaikais ir visas pasaulis atrodė, kad ji kabojo ant manęs, kol turėjau galvoje, kad Dievas atsiuntė paskolos davėją, kuris pakeitė mano gyvenimą ir mano šeimos, skolinantis Dievą, ponas, Benjaminas, jis buvo Gelbėtojas, Dievo siųstas gelbėti mano šeimos, ir iš pradžių maniau, kad tai nebus įmanoma, kol negausiu paskolos, pakviečiau jį į savo šeimą. - viso vakarėlio, kurio jis neatsisakė, ir patarsiu kiekvienam, kuriam tikrai reikia paskolos, susisiekti su ponu Benjamin Breil Lee el. paštu (Lfdsloans@outlook.com), nes jis yra supratingiausias ir nuoširdžiausias paskolos davėjas. kada nors susitiko su rūpestinga širdimi. Jis nežino, kad aš tai darau, skleisdamas mano linkėjimą į mane, tačiau manau, kad turėčiau tuo pasidalinti su jumis, kad išvengtumėte sukčių. Prašau, saugokitės apsimetinėtojų ir susisiekite su tinkama paskolų bendrove el. Paštu per Lfdsloans @ outlook. com arba „WhatsApp“ + 1-989-394-3740. .

    AtsakytiPanaikinti