2019 m. spalio 20 d., sekmadienis

Šios dienos citata: Kristina Sabaliauskaitė apie ištikimybę sau kaip menininkui, rašant apie svarbiausius dalykus


nuotr. Paulius Gasiūnas

Sveiki,

Šią Kristinos Sabaliauskaitės citatą „nugnybiau“ iš spalio mėnesio pasirodžiusio žurnalo „Moteris“, kurio viršeliui žymi rašytoja pozavo. Kiek nusivyliau, kad interviu turinys (bent jau didžioji dalis) jau yra pasikartojantys klausimai apie „Petro imperatorę“, ką jau per visą rudenį teko girdėti įvairiuose vaizdiniuose interviu. Manau, interviu galėjo būti publikuojamas rugpjūčio mėnesį...

Visgi patys įdomiausi interviu su K. Sabaliauskaite būna, kada kalbama apie jos asmenines dirbtuves, apie požiūrį į tam tikrus nūdienos įvykius. Rašytoja įdomiai, laisvai ir pasaulietiškai reflektuoja, todėl man trūksta tokių skvarbesnių ir įdomesnių pasisakymų visuomenėje, kaip antai Leonidas Donskis, kurio protas nebuvo užtemdytas siaurais provincialiais pseudo patriotiniais maurais, bet leido išties pasaulietiškai žvelgti į tam tikrus procesus.

Pakalbinta apie priešus, o jų po Metų knygos tam tikro žiniasklaidoje eskaluojamo „skandalo“, K. Sabaliauskaitės „priešų“ tikrai padidėjo. Jau vien dėl to, kad apie ją kalbama, kad matoma... Prisiminiau J. Ivanauskaitės fenomeną, kada autorė lygiai taip pat kai kurių diendaržių ir patvorių skaitytojų (atleiskit, už įžeidimą) buvo smerkiama už... tiesiog populiarumą ar net tam tikras bestselerio rašymo įsivaizduojamus sąmokslus... Manau, pačios K. Sabaliauskaitės žodžiai puikiai nusako jos poziciją šiuo absurdišku kaltinimu.

Jūsų Maištinga Siela

1 komentaras:

 1. Su vyru dabar esame vedę maždaug 7 metus. Mes laimingai vedėme su dviem vaikais, berniuku ir mergaite. Prieš 3 mėnesius pradėjau pastebėti keistą jo elgesį ir po kelių savaičių sužinojau, kad mano vyras ką nors mato. Jis pradėjo grįžti namo vėlai iš darbo, vargu ar daugiau rūpinasi manimi ar vaikais. Kartais jis išeina ir net negrįžta namo maždaug 2-3 dienas. Aš padariau viską, ką galėjau, kad ištaisyčiau šią problemą, bet visa tai be reikalo. Aš labai jaudinausi ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną naršydamas internete, aptikau svetainę, kurioje buvo siūloma, kad daktaras Didysis gali padėti išspręsti santuokos problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir panašiai. Taigi, jaučiau, kad turėčiau jam pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis padarė man rašybą. Po dviejų dienų mano vyras priėjo prie manęs ir atsiprašė už padarytas klaidas ir pažada niekada daugiau to nedaryti. Nuo tada viskas grįžo į normalią būseną. Aš ir mano šeima vėl gyvename kartu laimingai. Jei jums reikia rašybos keitiklio, galinčio ištarti rašybą, kuri iš tikrųjų veikia, siūlau susisiekti su juo. Jis tavęs nenuvils. Tai yra jo el. Paštas:

  infinitylovespell@gmail.com arba infinitylovespell@yahoo.com

  „WhatsApp“ +2348118829899

  svetainė http://infinitylovespell.website2.me/

  Dienoraštis http://infinitylovespell1.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti