2015 m. rugsėjo 16 d., trečiadienis

Asmenybės: ekstrasensė iš Latvijos Džiulija Vang (Julia Vang) (Ekstrasensų mūšis)
Sveiki, skaitytojai,

Šiandien noriu pakalbėti apie unikalų žmogų – Džiuliją Vang iš Rygos, kuri tapo penkioliktąja „Ekstrasensų mūšis“ nugalėtoja. Šiuo metu per TV3 galima kaip tik stebėti šį sezoną ir tie, kurie tikriausiai matėte nors vieną seriją, negalėjote nepastebėti būtent šios ekstrasensės, kuri iš kitų išsiskiria ne tik savo ūgiu ir išvaizda, bet ir ekstrasensiniais sugebėjimais. Stipri energetika, asmenybė ir mokėjimas save „pateikti“ Rusijoje sukėlė tikrą diskusijų bangą, ar Džiulija Vang kartais nėra Latvijos vyriausybės „užsakytas“ žmogus, o jos asmenybė suvaidinta dėl šou. Pati ekstrasensė tik juokiasi iš tokių kalbų ir sako, kad dalis tiesos tame esą, nes ji iš tikrųjų gyvenime iš dalies yra aktorė, kadangi nusifilmavusi keliuose juostose kaip antro plano aktorė. Tačiau Džiulija aktoryste neapsiriboja, ji dar ir kuria eiles, įrašinėja muzikinį albumą, išleido savo nuosavą kvepalų liniją ir, žinoma, fotografuojasi – ji baigusi fotografijos studijas. Ekstrasensė prisipažįsta, kad jai kur kas įdomesnis kūrybinis gyvenimas, nei „dirbti“ ekstrasense, nes žemiškos problemos žmonėse atsikartoja ir belieka tik žmogui pasakyti, kad didžiausia jo problema, kad jis problemų neturi visai.

Daugiau nei 15 metų Latvijos sostinėje gyvenanti Džiulija Vang išties kietas riešutėlis. Ji prisimena savo ankstesnius įsikūnijimus, bendrauja su dvasių pasauliu ir... nelaiko savęs žmogumi. Ji, kaip teigia, yra ne žmogaus sielos prigimties, bet įsikūnijusi chaoso dvasia. Kaip praėjusiuose gyvenimuose, taip ir šiame, jai lemta dalyvauti svarbiuose pasaulio likimo įvykiuose. 

Man asmeniškai Džiulija Vang labai patinka, nors ji ganėtinai dvilypė. Vienokia ji atrodo laidoje „Ekstrasensų mūšis“, kai tenka susidurti su užduotimis ir kitokia, kai tik prabyla apie ekstrasensinius reikalus. Kur kas malonesnė ir „žemiškesnė“ atrodo, kai kalba apie kūrybą ir paprastus kasdieninius reikalus. Netgi atrodo, kad pasikeičia jos bioenergetika, mat, kaip ji pati sako, jos protas ir emocijų plotmės yra ne vienodo lygmens. Bet apie viską pabandysiu susiaurinti ir sudurstyti išversdamas klausimus iš įvairių interviu. 

- Džiulija, kada sužinojote apie savo ekstrasensinius sugebėjimus?

Šiuo sugebėjimus turėjau nuo pat gimimo. Aš apie tai žinojau iš pat pradžių. Tai buvo kaip apreiškimas.

- Papasakok apie savo tėvus. Kur jie dabar, kaip jie tave užaugino?

Mano mama gyvena su manimi Rygoje. Anksčiau gyvenome karininkų šeimoje Vokietijoje. Mama mane auklėjo su meile ir supratingumu, kokia iš tikrųjų ir tapau. Nuo pat pradžių buvau keista ir ne tokia, kaip visi vaikai. Kalbėdavausi su gyvūnais. Turėdama pustrečių metukų jau skaičiau knygas, kas man labai patiko. Džiaugiuosi, kad nesu kaip ir visi kiti.

- Tai jūsų mama nesistengi pagydyti jūsų keistų polinkių?

Ji manęs negydė, nes tai nėra liga. Ji užsiima kvantine fizika, todėl mano, kad mano gebėjimas yra teisingas.

- Ar gali matyti ir jausti, ką paprastai jaučia žmogus?

Aš negaliu. Nežinau, ką jaučia paprastas žmogus.

- Taip, bet jūs susiduriate su paprastais žmonėmis, matote, kaip Jūs nuo jų skiriatės?
Iš tikrųjų yra taip, kad girdžiu ultragarsą, matau skirtingas vibracijas, bet tai nėra tas pats kas „Wi-Fi“.
- Netrukdo kiti garsai?
Trukdo miegoti, kol neišjungiu visų buitinių elektros prietaisų. Be to, neretai būna taip, kad prietaisai nebeveikia, kai esu labai arti jų. 
- „Ekstrasensų mūšyje“ visada atrodėte kaip bejausmė. Jūs niekada neišsigąsdavote, nebūdavo smalsu?
Ne, įdomu buvo, tačiau aš nesugebu bijoti. Man, deja, sunku jausti bet kokias emocijas.

- Ar įgyta patirtis „Ekstrasensų mūšyje“ Jus labiau paskatino pagelbėti žmonėms ekstrasensiniais būdais? Sprendžiant iš to, kaip po laidos buvo domimasi jumis, turėjo kreiptis nemažai žmonių.

Žinau, kad daugelis to trokšta, tačiau tam nesu itin nusiteikusi. Tiesiog manau, kad žmonėms atėjo metas patiems spręsti savo problemas.  

- Ar galite patikėti, kad už Jus buvo atiduota tris ketvirtadalius balsų „Ekstrasensų mūšio“ finale?

Esu labai prieštaringo charakterio, nemanau, kad publika gali mane mylėti.

- Kas tavo tėvas?

Tai nėra žmogus, tai būtybė, kuri gali pasireikšti įvairiausiais pavidalais.

- Jis užsienietis?

Galima įvardyti ir taip.

- Tavo mama ką nors apie jį pasakojo?

Ji nuo manęs to neslėpė. Žinojau, kad vyras, su kuriuo gyvename nėra mano tikrasis tėvas. Aš tai netgi mačiau. Tas, su kuriuo gyvenome, manęs nekentė ir laikė mane monstru, pabaisa ir seksualiai tvirkino.

- Kiek jums tada buvo metų?

Man tada buvo 12 m. jis darė labai nemalonius dalykus man ir mano motinai, bet ant jo nukrito gabalas betono su geležimi ir jis žuvo.

- Ar vaikystėje kalbėdavotės su mirusiais?

Taip, sėdėdavau ir kalbėdavausi su „tuščia erdve“.

- O su kuo žaisdavote kaip vaikas?

Žmonės buvo mano lėlės.

- Nustebinote jūs mane savo neįprasta violetine arbata. Kas tai?

Tai iš Tibeto papėdės. Mano prosenelis buvo žolininkas, jis mokė mano močiutę žolininkystės, magijos ir gydymo. Kai Kinija okupavo Tibetą, jie pradėjo naikinti vietinius tibetiečius, todėl jis pabėgo per Mandžiūrijos kalnus ir priėmė carinės Rusijos pilietybę. Michailas buvo pakrikštytas ir vedė rusų didikę. Tai keista istoriją. Mano prosenelę vėliau išmetė iš traukinio dėl pinigų...

- Ar kada turėjote glaudžių santykių su vyrais?

Taip, aš kažkada bandžiau santykius. Tai buvo prieš valią. Jau trečią dieną norėjosi užmušti tą „padarą“, kuris man kalbėjo tokias nesąmones. Kas gali būti bendro tarp manęs ir to žmogaus. Jie tampa apsėsti manimi, o aš jais... Jie pradeda ristis žemyn: atleidžiami iš darbo, priauga daug svorio, tampa priklausomi nuo alkoholio... Turiu tokį, su kuriuo jungia 8 metų ne fizinis seksas. Manęs apskritai nelabai domina seksas su vyrais. Astraliniame plane susitikinėju su vyru, su kuriuo turiu daug bendro iš ankstesniųjų gyvenimų.

- Jūs gyvenate Rygoje, kodėl pasirinkote šį miestą?

Taip, tai nutiko Latvijoje ir priežastis yra ta, kurią žmonės tiktai dažniausiai gali įsivaizduoti: tai mistinio miesto koncentracija, labai senos pagonybės tradicijos, senovės masonų pastatai ir... neagresyvūs vaiduokliai.

- Ką jūs manote apie tuos, kurie apsimetinėja Jumis?

Mano požiūris į juos neigiamas. Tai išties šlykštu, kai kas nors mano vardu bando užsidirbti pinigų.

- Jūs sakėte, kad esate chaoso dvasia, įsikūnijusi į žmogaus kūną. Sakykite, kaip dvasia gali gimti žmogaus kūnu?

Labai paprastai, kaip pvz., gimė Buda ir Jėzus, taip gali gimti ir bet kurti kita dvasia.

- Ar pažįstate ir kitų įsikūnijusių į žmogaus kūną?

Asmeniškai, deja, ne, tačiau aš ne viena tokia.

- Ar buvote kada nors įsikūnijusi vyru?

Taip, tai nutiko paskutinį gyvenimą, kai buvau 1945-aisias nunuodyta nacių, kai Rusija nugalėjo Vokietiją.

- Pakalbėkime apie tavo kūną. Atrodote nuostabiai. Pasakykite, kaip rūpinatės savimi? Ar lankotės sporto salėje?

Aš naudoju natūralią kosmetiką ir aliejus. Jų paruošimas gana baisus ir šlykštus. Mėgstu pusiau virtą vištieną, kepenis ir sūrį. Šiaip esu alergiška daugeliui maisto produktų, nes mano kūnas nepriima daugelio standartiškų produktų. Nesportuoju ir nesideginu, o plaukais rūpinasi mano pažįstamos kirpėjos. Niekada nesinaudojau chirurgija, išskyrus tą atvejį, kai sumažinau savo lūpas. Man patinka tatuiruotės, nors ilgą laiką buvau prieš jas nusistačiusi. Iki 12 metų buvau labai pilka, nuo 13 ėmiau dažytis plaukus ir dabintis gana agresyviomis spalvomis.

- Papasakokite apie savo kvepalų liniją. Ar kvapai gali pakeisti žmogų?

Aromatai įsiskverbia į jūsų pasąmonę ir aplenkia protą. Tai labai galingas ginklas. Kvapas gali suteikti žmogui pasitikėjimo, jis mato kitų reakcijas į jo kvapą ir jam gali apskritai suteikti to, ko trūksta. Aš pirmą kartą su kvapų pasauliu susipažinau gyvendama viename iš įsikūnijimų Mendes mieste, ant Nilo upės krantų. Ten buvau dievo Ra šventyklos vaidilutė. Kunigai turėjo gana gerai išvystytą kvapų supratimą balzamavimui ir kitoms reikmėms. Iš ten atsinešiau savo pomėgį įvairiems kvapams, ypač natūraliems aliejams. Labai mėgstu vasaros dienos kvapą kapinėse  - rožių, šviežios žemės, obliuotos lentos, nupjautos žolės, pelenų...

- Šiuo metu Jūs gyvenate šį įsikūnijimą, kuris pilnas materialių dalykų. Kas padeda neišprotėti?

Kai knygą pradedi skaityti nuo jos galo, gyvenimas tampa išties nuobodus. Mačiau daugybę gyvybių, kurio gimė ir mirė, kaip aš gimiau ir miriau. Kaip mirė galaktikos ir dingo civilizacijos. Aš žinau daug. Dar daug daugiau aš tikriausiai nė nenoriu prisiminti ir žinoti. Aš žiūriu į erą ir taip, kaip ji keičiasi. Ir galiu pasakyti, kad šis pasaulis – neteisingas. Kai kas vaikšto su stangriomis krūtinėmis, šviesiais plaukais, gražiomis kojomis, kilometrinėmis blakstienomis. Kai kas turi menininko talentą. Kai kas iš šių talentų šaiposi. Kai kas turi išvis menką supratimą ir intelektą. Jūs šaltai esate išeikvojami savo pačių emocijų, užuot maudęsi aukso šviesos spinduliuose. Man buvo tikras siaubas gyventi įprastą ir tokį nuspėjamą gyvenimą, todėl prasimanau pramogų tokių, ką aš galiu ir sugebu.

- Jūs sakote, kad „likimas turi tūkstančius variantų“ ir mes galime pakeisti savo likimus. Bet kaip eismo įvykiai, žemės drebėjimai, staigi mirtis... Tai visgi yra kažkas stipresnio už žmogaus veiksnius?

Likimo nėra, yra tikimybių rinkinys. Taigi, realybė tėra pasąmonės iliuzinė projekcija, kuri apgailėtinai vadinama likimu. Išoriniai veiksmai sukelia laiką. Panaikinkite išorinius pokyčius ir nebeliks laiko. Beje, fizika įrodė, kad laikas neegzistuoja, kad jis yra dirbtinis konstruktas ir kad jis nėra linijinis. Tai objektas generuoja įvykius, mes sukurti tam, kad kurtume reginį. Todėl yra svarbu susikurti sau „teisingą“ kryptį ir jo siekti.


 Džiulija Vang vaikystėje.Po "Ekstrasensų mūšio" daug praeities nutekėjo į internetą. Daugelis Vang pažinojusių bando sumenkinti pristatydami įvairias jos praeities fotografijas.Džiulija Vang mielai bendrauja su 14 sezono "Ekstrasensų mūšis" laimėtoju ir antrosios vietos nugalėtoja iš Estijos. Šita foto iš neseniai vykusios filmo premjeros, kur epizodinį vaidmenį atliko ir pati D. Vang.
Daug pikantiškų ir beveik pornografinių nuotraukų iš praeities. Anokia čia paslaptis, Džiulija buvęs modelis ir neretai tekdavo dalyvauti erotinėse fotosesijose, tačiau ji savo kūno ir praeities nesigėdyja, kaip ir galių.Džiulija Vang "Ekstrasensų mūšio" metu.

Parengė Maištinga Siela

54 komentarai:

 1. Dievinu šita žmogų, nežinau kodėl bet ji mane traukia, gaila tiktais turbūt jos nei šiame nei kitame gyvenime neteks susitikti :/

  AtsakytiPanaikinti
 2. Mano akim,ji didinga.Kai matau ja,ar ziuriu ekstr.musi man visas kunas pasiurpsta,bet man sukelia malonuma.As labai noreciau su ja susitikti:***)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Dėkoju šio straipsnio autoriui, informacijos apie Džuliją lietuvių kalba praktiškai nėra, todėl šį straipsnį skaičiau su malonumu  Džulija ko gero yra pati įdomiausia ekstrasensė iš visų 15 sezonų (14 deja nemaciau nes nerodė per tv). Visgi turiu kritiškai pakomentuoti faktą, kad ji teigia jog nejaucia emocijų. Juk neįmanoma kurti poezijos, eilų, dainuoti ir domėtis menu nieko nejaučiant.. Menininkai atvirkšiai būna jausmingesni negu paprasti žmonės.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Rodė 15 sezoną per tv3 taip pat. Jei neklystu po poros savaičių ir 15 prasidėjo. Mano favoritas ir pats nuostabiausias ekstrasensas būtent 14 sezono laimėtojas Šepsas. Vang antroji. Nerealūs jie.

   Panaikinti
  2. Tiksliau 14 sezoną rodė
   Susimaišiau ☺

   Panaikinti
 4. Man labai patinka Džiulija, taip pat labai norėčiau ją susitikti realiai,

  AtsakytiPanaikinti
 5. ar negalėtumėte taip pat ką nors parašyti apie Merlin Kero ir Alexandr'a Šeps'ą? laaabai įdomu būtų :)))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Gal ir galėčiau, mačiau tik finalinę seriją, o paties sezono ne, jei atsiras laiko, parašysiu,.

   Panaikinti
 6. Man labai patiko Džiulija .Tokia išskirtinė ir labai stipri asmenybė.

  AtsakytiPanaikinti
 7. sveiki man Ji taip pat patiko ir noreciau kad man padetu Kaip butu galima su ja susisiekti

  AtsakytiPanaikinti
 8. man ji labai idomi ekstrasense. labai patiko musyje

  AtsakytiPanaikinti
 9. Gal kas zino jos adresa ar telefona kaip su ja susisiekti

  AtsakytiPanaikinti
 10. Na, nebūkit, žmonės, juokingi. Kam Jums jos adresas, vis tiek ji Jūsų nepriims, nes ji nedirba ir nepriiminėja klientų ir yra įsisukusi tik į meno pasaulį. Kiek žinau, neseniai ji išleido knygą ir visur interviu metu pabrėžia, kad ekstrasense nedirba ir jai tai nelabai įdomu. Be to, neužkibkite ant apsimetančiu Julia Vang, nes Rusijoje atsirado be galo daug pinigų išlupinėtojų, kurie apsimeta visokiausiais vadybininkais ir prašo pervedimo į sąskaitas, o po to pasimuilina, kad susirgo, kad išvyko ir dingsta... Žmonės NEBEBŪKIT NAIVŪS ir spręskit savo problemas patys.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Tiesiog nuostabi asmenybė.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Daug ekstrasensų mūšių mačiau (man labai įdomu, labai patinka) , tačiau tokios stiprios kaip ji nebuvo. Ji nuostabi...Linkiu jai visokeriopos sėkmės.

  AtsakytiPanaikinti
 13. Labai norėčiau susitikti.

  AtsakytiPanaikinti
 14. labai esu susidomejusi Dziulija gal isaus ta diena kai ji apsilankys Lietuvoje butu nerealu

  AtsakytiPanaikinti
 15. Yra jos psl - http://julievang.ru/ siaip nelabai as tais reikalais tikiu, ypac kai per telika rodo. nu bet sita jauciasi kazkokia kitokia. bet zmoniu nepriimineja :( . turbut sumokeciau belekiek kad man apie mane papasakotu

  AtsakytiPanaikinti
 16. Man labiau patinka Marilyn Kerro ir Alexander Sheps

  AtsakytiPanaikinti
 17. Dauguma čia atsiliepiančių apie šią moterį, kalba kaip fanatikai, likusi žmonių dalis- ligoniai. Atsiprašau visų, nieko asmeniško neturiu, tiesiog rašau tai, kaip man atrodo. Iš esmės viskas čia tvarkoj, kažkam ji patinka, kažkas dievina...pasakysiu tik tiek, neesu skeptikas kalbant apie ją ar kitus ekstrasensus, tiesiog...jūsų Džulijai kažkas ne taip. Negaliu pasakyt konkrečiai, tiesiog ta moteris kažko labai svarbaus apie save nepasako savo gerbėjams. Kitu atveju, visi ją pamatytų kitu veidu- tikru. Bet tai tik mano nuomonė.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labai daug kur galėčiau patvirtinti,kad D.Vang sako teisybę netgi apie anoniminį sekso partnerį. Dabartiniu metu tai įmanoma...Nors dėl chaotiškumo aš nesutinku ir manau, kad kiek (šiame gyvenime)pasuko į šoną...gal ne viską suprato ką čia žemėje turi nuveikti,nes ji dar yra tik kelyje...

   Panaikinti
 18. gaila nera nurodyta kaip susisiketi su, ar parasyti jai asmeniskai..

  AtsakytiPanaikinti
 19. Labai norėčiau susitikti.
  Daina Raišutienė

  AtsakytiPanaikinti
 20. My secret love, pitty only I knows about it..

  AtsakytiPanaikinti
 21. Labai reikia jos kontaktu gal kas turite pasidalinkit.

  AtsakytiPanaikinti
 22. Manau, jos kontaktų nėra, kiek teko matyti, kad ji neatlieka konsultacijų, nedaro priėmimų.

  AtsakytiPanaikinti
 23. KAIP ATSINAUJINU MANO VYKDYTOJO ATGAL, ATSAKYDAMAS TIKRAI IR VEIKSMINGAM NUO DR. Giedra. Mano vardas Lydia Gomez, aš niekada nemaniau, kad vėl šypsosi. Vyras vieneriems metams paliko mane su dviem vaikais, visos pastangos sugrąžinti jį nepavyko. Maniau, kad daugiau jo nematysiu, kol nesutikau ponios, vadinamos Maria, kuri papasakojo apie burtininką, vadinamą Dr.Sunny, ji man davė savo el. Pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį. Aš susisiekiau su juo ir jis mane patikino, kad per 48 valandos mano vyras grįš pas mane. Per mažiau nei 48 valandas mano vyras grįžo prašydamas atleidimo sakydamas, kad tai velnių darbas, todėl iki šiol stebiuosi šiuo stebuklu, negalėjau įsivaizduoti, bet kai tik burtai buvo išduoti, aš pastojau ir pagimdžiau savo trečiąjį vaiką. Jei jums reikia pagalbos iš jo, galite susisiekti su juo el. paštu: drsunnydsolution1@gmail.com Arba „WhatsApp“ arba paskambinkite jam dabar: +2349030731985
  Dr.Sunny taip pat gydo:
  1. ŽIV / AIDS
  2. HERPES 1/2
  3. VĖŽYS
  4. ALS (Lou Gehrig liga)
  5. Hepatitas B?
  6.Jei norite pastoti

  AtsakytiPanaikinti

 24. MANO vardas Debora Holladay. Po 12 santuokos metų mano vyras ir aš buvome ginčydamiesi, kol jis galiausiai paliko mane ir persikėlė į Kaliforniją būti su kita moterimi. Jaučiau, kad mano gyvenimas baigėsi ir vaikai manė, kad daugiau nebematys savo tėvo. Aš stengiausi būti stipri tik dėl vaikų, tačiau nesugebėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį, širdį užpildė skausmai ir skausmai, nes buvau iš tikrųjų įsimylėjęs savo vyrą. Kiekvieną dieną ir kiekvieną vakarą galvoju apie jį ir visada noriu, kad jis sugrįžtų pas mane, aš tikrai buvau nusiminęs ir man reikėjo pagalbos, todėl ieškojau pagalbos internete ir atėjau į svetainę, kurioje manoma, kad DR SUNNY galėtų padėti greitai rasti mano pvz. Taigi jaučiau, kad turėjau tai išbandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką daryti, ir aš padariau tai, tada jis padarė meilės burtą man. Po 28 valandų mano vyras man tikrai paskambino ir pasakė, kad aš jo labai pasiilgau ir vaikų, toks nuostabus !! Štai jis tą pačią dieną grįžo su didele meile ir džiaugsmu ir atsiprašė už savo klaidą ir už skausmą, kurį ji sukėlė man ir vaikams. Nuo tos dienos mūsų santuoka buvo stipresnė nei anksčiau, visa tai dėkojo DR SUNNY. jis yra toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalinti savo istorija internete, kad DR SUNNY yra tikras ir galingas kalbėtojas, kad aš visą laiką melsiuosi, kad padėčiau jo vaikams nelaimės metu, jei esate čia ir jums reikia susirasti savo buvusį ar jūsų vyras persikėlė į kitą moterį, daugiau nebeverkite, susisiekite su šiuo galingu ratu. Čia yra jo „Call / WhatsApp“ kontaktas: +2349030731985
  Paštas: drsunnydsolution1@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 25. Aš esu 32 metų dviejų vaikų tėvas. Tai tikrai yra šokiruojantis ir tikras liudijimas, kokį aš kada nors mačiau. Apsilankiau čia, internete, forume, kai turėjau ginčą su savo žmona ir mano 7 metų santuoka buvo nutrūkusi ir buvau visiškai nepakenčiama ir be vilties, nes aš bandžiau visas priemones susigrąžinti savo žmoną po daug prisiminimų ir padariau viską, kas įmanoma, kad įsitikinčiau, jog ji sugrįš, bet niekas nepasisekė ir kartais galvojau apie savižudybę .... pamačiau nuostabų šio galingo ir didingo liudijimą. rašytojas, vadinamas dr. ODION, forume. Ir aš perskaičiau, kaip jis suvienijo šeimą ir vos per 24 valandas sugrąžino moters vyrą į savo namus. Niekada netikėjau tuo, nes anksčiau apie magiją nieko negirdėjau ir neišmokau. Nei viena siela nebūtų galėjusi įtakoti manęs dėl stebuklingų burtų, kol dr. ODION nepadarė manęs ir sugrąžino mano santuoką ir per tas pačias 24 valandas sugrąžino sutuoktinį pas mane, kaip aš skaičiau internete .. nuoširdžiai nustebusi ir sukrėsta, kai į mano namus atėjo žmona Aš atsiklausiu maldaudama atleidimo, kad galėčiau priimti ją atgal. Man tikrai trūksta posakių ir nežinau, kiek reikia pasakyti, kad vertinu. ODION tikrai yra mano ir mano šeimos atsiųstas Dievas .. jis padarė savo darbą taip, kaip garantavo man per 24 valandas, ir tai man davė optimistinį rezultatą, ir aš galėjau susigrąžinti savo žmoną. Šiuo metu mano žmona taip įsimylėjo mane ir mano vaikus, kaip niekada anksčiau. Šis rašybos rašymas nėra smegenų plovimas, bet atvėrė jai akis, kad pamatyčiau, kiek aš jos myliu ir noriu. Aš tikrai nežinau, kaip geriausia būti dėkingam už laimę mano gyvenime ir šeimoje, o dabar aš esu linksmas vyras dar kartą. Taip pat galite susigrąžinti savo sutuoktinį. Susisiekite su DR ODION dabar ... (drodion60@yandex.com) arba taip pat galite kreiptis į „whatsApp“ jam telefonu +2349060503921.

  AtsakytiPanaikinti
 26. Aš esu 32 metų dviejų vaikų tėvas. Tai tikrai yra šokiruojantis ir tikras liudijimas, kokį aš kada nors mačiau. Apsilankiau čia, internete, forume, kai turėjau ginčą su savo žmona ir mano 7 metų santuoka buvo nutrūkusi ir buvau visiškai nepakenčiama ir be vilties, nes aš bandžiau visas priemones susigrąžinti savo žmoną po daug prisiminimų ir padariau viską, kas įmanoma, kad įsitikinčiau, jog ji sugrįš, bet niekas nepasisekė ir kartais galvojau apie savižudybę .... pamačiau nuostabų šio galingo ir didingo liudijimą. rašytojas, vadinamas dr. ODION, forume. Ir aš perskaičiau, kaip jis suvienijo šeimą ir vos per 24 valandas sugrąžino moters vyrą į savo namus. Niekada netikėjau tuo, nes anksčiau apie magiją nieko negirdėjau ir neišmokau. Nei viena siela nebūtų galėjusi įtakoti manęs dėl stebuklingų burtų, kol dr. ODION nepadarė manęs ir sugrąžino mano santuoką ir per tas pačias 24 valandas sugrąžino sutuoktinį pas mane, kaip aš skaičiau internete .. nuoširdžiai nustebusi ir sukrėsta, kai į mano namus atėjo žmona Aš atsiklausiu maldaudama atleidimo, kad galėčiau priimti ją atgal. Man tikrai trūksta posakių ir nežinau, kiek reikia pasakyti, kad vertinu. ODION tikrai yra mano ir mano šeimos atsiųstas Dievas .. jis padarė savo darbą taip, kaip garantavo man per 24 valandas, ir tai man davė optimistinį rezultatą, ir aš galėjau susigrąžinti savo žmoną. Šiuo metu mano žmona taip įsimylėjo mane ir mano vaikus, kaip niekada anksčiau. Šis rašybos rašymas nėra smegenų plovimas, bet atvėrė jai akis, kad pamatyčiau, kiek aš jos myliu ir noriu. Aš tikrai nežinau, kaip geriausia būti dėkingam už laimę mano gyvenime ir šeimoje, o dabar aš esu linksmas vyras dar kartą. Taip pat galite susigrąžinti savo sutuoktinį. Susisiekite su DR ODION dabar ... (drodion60@yandex.com) arba taip pat galite kreiptis į „whatsApp“ jam telefonu +2349060503921.

  AtsakytiPanaikinti
 27. Noriu neribotai padėkoti šiam puikiam vyrui, vardu Dr ODION, šiandien esu laiminga, nes mano vyras dabar vėl kupinas meilės, mano vyras paliko mane pas kitą moterį vien todėl, kad turėjome nedidelį nesusipratimą. jis paliko mane ir pažadėjo, kad daugiau niekada nebegrįš. Aš verkiau visą dieną ieškodamas sprendimo, kuris padėtų man jį sugrąžinti. Tada „Instagram“ tinkle pamačiau dalijamąsi liudijimu, kurį pateikė ANGELA DAVIS. Aš jam atsiųstu el. laišką ir papasakosiu savo problemas, kurias turiu su savo vyru, ir jis pažada grąžinti jį namo per 3 dienas. iš tiesų jis yra nuostabus, jis padeda man susigrąžinti savo vyrą per 3 dienas, kurias jis pažada, o mano vyras grįš pas mane ir pažadės mane mylėti amžinai ir maldaus manęs dėl skausmo, kurį jis man sukėlė. Aš amžinai būsiu dėkingas dr. ODION ir nesustosiu skelbti jūsų vardo internete, kad žmonės pamatytų, kokia esate teisinga. Aš taip pat noriu visiems pasakyti, kad visada būsiu dėkingas šiam vyrui DR ODIONU už visa tai, ką jis padarė dėl manęs. Mano vyras grįžta su meile, rūpestingas, teisingas ir pažada mylėti mane amžinai, aš pažadėjau. kad visi, kuriuos žinau, niekada neturės santykių problemų, susisiekite su juo el. paštu; (drodion60@yandex.com) arba taip pat galite kreiptis į jį numeriu +2349060503921.

  AtsakytiPanaikinti
 28. Aš susigrąžinau savo buvusį vaikiną, naudodamas DR ODION, kaip geriausią rašytoją, ir labai rekomenduoju DR ODION visiems, kuriems reikia pagalbos! .. Noriu paliudyti, kaip aš susigrąžinau savo vaikiną po to, kai jis išsiskyrė aš, mes kartu buvome 3 metus, neseniai sužinojau, kad mano vaikinas turėjo reikalų su kita mergina, kai aš su juo susidūriau, tai sukėlė kivirčus ir jis pagaliau išsiskyrė su manimi, aš išbandžiau visas jėgas, kad jį susigrąžintum. tačiau viskas be reikalo, kol santykių forume pamačiau įrašą apie rašybos keitiklį, kuris padeda žmonėms susigrąžinti prarastą meilę per Meilės rašybą, iš pradžių tuo suabejojau, bet nusprendžiau pabandyti, kai susisiekiau su šiuo rašybos ratuku per „Whatsapp“ +2349060503921, rašykite jam el. Paštu (drodion60@yandex.com) ir jis man pasakė, ką daryti, ir aš tai padariau. Tada jis man padarė meilės romaną. Po 48 valandų mano draugas man tikrai paskambino ir pasakė, kad jis manęs labai pasiilgsta, toks nuostabus !! Taigi jis tą pačią dieną grįžo su didele meile ir džiaugsmu ir atsiprašė už savo klaidą ir už mane sukėlusius skausmus. Tada nuo tos dienos mūsų santykiai buvo stipresni nei tokie, kokie buvo anksčiau, visa tai dėka DR ODION. jis yra toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalinti savo istorija, DR ODION yra tikras ir galingas burtininkas, kuris visada melsiuosi ilgai gyventi, kad padėtų savo vaikams bėdoje, jei esate čia ir jums reikia jūsų „Ex“ nugaros ar jūsų vyras persikėlė į kitą moterį, daugiau nebeverkite, susisiekite su šiuo galingu rašybos žinovu. Čia yra jo kontaktinis asmuo: nusiųskite jam el. Laišką (drodion60@yandex.com) Tekstu, paskambinkite arba pridėkite jį „WhatsApp“: +2349060503921. Ačiū dr. Odion

  EMAIL DR ODION adresu (drodion60@yandex.com)

  AtsakytiPanaikinti
 29. Dr. Ilekhojie QUE ME AYUDA A SALVAR MI RELACIÓN. TEXTO O AGREGARLO SOBRE LO QUE PASA: +2348147400259

  Quiero testificar de un gran y poderoso lanzador de hechizos que mi esposo me dejó a mí y a los niños durante 2 semanas cuando lo llamé, no contestó cuando regresó a casa la tercera semana me dijo que quería el divorcio, estaba tan triste Lloré toda la noche que se fue otra vez. Estaba tan solo al día siguiente que estaba buscando algo en línea cuando encontré un lanzador de hechizos llamado Dr. Ilekhojie que había ayudado a tantas personas con sus problemas, así que lo contacté con mis problemas y me dijo que lo haría. tomo 24 horas y mi esposo regresará a mí. Hice todo lo que me dijo que hiciera y al día siguiente mi esposo regresó arrodillado y rogando que cancelara el divorcio. Ahora estamos felices juntos. contactarlo en WhatsApp Dr Ilekhojie en +2348147400259 o correo electrónico (gethelp05@gmail.com)

  AtsakytiPanaikinti
 30. Laba diena, mielieji. Dėkoju už Jūsų visų pasidalintą gerąją patirtį. Tik noriu paklausti, kokia kalba kalbėti su šiuo žmogumi? Ir iš kokios šalies šis gebantis daryti stebuklus žmogus? Jai kas galite, parašykit, labai prašau. Iš anksto dėkoju.

  AtsakytiPanaikinti
 31. Aš esu apimta džiaugsmo dėka dr. Ilekhojie. Mano vyras paliko mane pas kitą moterį po kelerių metų ir aš buvau labai nuniokotas, nes niekada jam nieko blogo nepadariau, likau su dviem vaikais ir darbu, kuris mažai uždirba. Aš beveik atsisakiau, kol internete pamačiau liudijimą apie gydytoją Ilekhojie ir nusprendžiau su juo susisiekti. Aš jam paaiškinau savo problemą ir jis patikino, kad po 24 val. Pamatysiu teigiamą rezultatą, nustebęs mano vyras grįžo kitą dieną po burtų maldavimo man atleisti ir pažadėjo niekada neišvykti. Mano vyras grįžo jau 6 mėnesius ir niekada neturėjome jokių problemų, džiaugiuosi, kad neabejojau gydytoju Ilekhojie, nes jis tikrai gali išspręsti bet kokias problemas. Taip pat galite susisiekti su juo dėl pagalbos dabar. El. Paštas: (gethelp05@gmail.com) „Viber“ / „WhatsApp“: +2348147400259

  AtsakytiPanaikinti
 32. Noriu pranešti pasauliui apie „Dr.ODION“ - Didįjį rašybos ratelį, kuris sugrąžino mane pas mano vyrą, kai maniau, kad visos viltys prarastos. Buvau nėščia, kai mano vyras paliko mane pas kitą moterį. Dr ODION panaudojo savo galingą rašybą šypsodamasis į veidą, grąžindamas savo vyrui savo burtą. Iš pradžių maniau, kad svajoju, kai mano vyras grįš man ant kelių maldaudamas, kad aš jam atleisčiau ir priimčiau jį visam laikui. nuo tada jis mane myli labiau nei aš kada nors tikėjausi, todėl daviau įžadą sau, kad pranešiu pasauliui apie Dr.ODION, nes jis yra Dievas žemėje. Ar turite problemų santykiuose? ar tavo partneris išsiskyrė su tavimi ir tu vis dar myli ir nori jo atgal? Ar turite problemų dėl savo finansų? susisiekite su Dr.ODION šiandien, nes aš suteikiu jums 100% garantiją, kad jis padės jums taip, kaip jis man padėjo. galite susisiekti su juo (drodion60@yandex.com) su paskutiniu rašytoju el. pašto adresu: arba „WhatsAPP“ jo mobiliojo telefono numeriu +2349060503921

  AtsakytiPanaikinti
 33. Noriu pranešti pasauliui apie „Dr.ODION“ - Didįjį rašybos ratelį, kuris sugrąžino mane pas mano vyrą, kai maniau, kad visos viltys prarastos. Buvau nėščia, kai mano vyras paliko mane pas kitą moterį. Dr ODION panaudojo savo galingą rašybą šypsodamasis į veidą, grąžindamas savo vyrui savo burtą. Iš pradžių maniau, kad svajoju, kai mano vyras grįš man ant kelių maldaudamas, kad aš jam atleisčiau ir priimčiau jį visam laikui. nuo tada jis mane myli labiau nei aš kada nors tikėjausi, todėl daviau įžadą sau, kad pranešiu pasauliui apie Dr.ODION, nes jis yra Dievas žemėje. Ar turite problemų santykiuose? ar tavo partneris išsiskyrė su tavimi ir tu vis dar myli ir nori jo atgal? Ar turite problemų dėl savo finansų? susisiekite su Dr.ODION šiandien, nes aš suteikiu jums 100% garantiją, kad jis padės jums taip, kaip jis man padėjo. galite susisiekti su juo (drodion60@yandex.com) su paskutiniu rašytoju el. pašto adresu: arba „WhatsAPP“ jo mobiliojo telefono numeriu +2349060503921

  AtsakytiPanaikinti
 34. Sveiki visi, aš čia, noriu padėkoti DR ODION, kad vėl mane nudžiugino, mano sužadėtinės paliko mane, kai jau ketinau susituokti po 2 mėnesių. Ir aš buvau taip nusivylusi, kad praleidau blogą dieną. kol buvau prisijungęs ir parodau apžvalgą apie asmenį, paskelbusį daktaro, vadinamo ODION, liudijimą, su kuriuo aš iš tikrųjų susisiekiau, ir jis užtikrino mane, kad neturėčiau jaudintis, kad mano vaikinas grįš, kai jis bus atliktas su savo darbu per 24 val. . deja, aš susitinku mobiliojo telefono telefoną ir tai buvo mano vaikinas. Jis man pasakė, kad jam gaila, kad turėčiau jam atleisti, kad jis grįžta, kad būtume kartu. Ačiū DR ODION už jo malonų darbą. Jei susiduriate su ta pačia problema, galite susisiekti su juo per „WhatsApp“ +2349060503921 arba el. Paštu (drodion60@yandex.com)

  AtsakytiPanaikinti
 35. Noriu, kad pasaulis pažintų puikų žmogų, gerai žinomą kaip dr. Odion. jis turi geriausią santykių ir santuokos problemų sprendimą. Pagrindinė priežastis, kodėl aš apsilankiau pas gydytoją Odion, buvo sprendimas, kaip aš galiu susigrąžinti savo vyrą, nes pastaruoju metu aš perskaičiau keletą liudijimų, kuriuose kai kurie žmonės parašė apie daktarą Odion. Aš buvau toks patenkintas ir nusprendžiau ieškoti už pagalbą iš jo, kurį jis atliko nepriekaištingai, ištardamas mano vyrui burtą, kuris privertė jį sugrįžti pas mane ir paprašyti atleidimo. Aš nenustosiu skelbti jo vardo internete dėl jo gero darbo. Aš atsisakysiu jo kontakto dėl naudingumo tiems, kuriems reikia jo pagalbos. El. Paštas: (drodion60@yandex.com) „Com WhatsApp“ telefono numeris +2349060503921

  AtsakytiPanaikinti
 36. Aš amžinai būsiu skolingas didžiajai DR ODION už tai, kad sutvarkysiu savo sulaužytą santuoką po to, kai mano vyras paliko mane pas kitą moterį 6 mėnesiams. Niekada netikėjau burtais, kol draugas mane su juo supažindino. Iš pradžių skeptiškai žiūrėjau į jį, nes daug girdėjau apie netikrus rašybos pavyzdžius, bet aš abejojau, nes norėjau susigrąžinti savo vyrą ir padariau pagal tai, ką jis man liepė. Dabar mano vyras grįžo tik per 48 valandas nuo susisiekimo su juo. Aš vėl pragyvenau su savo vyru po 6 mėnesius po santuokos nutraukimo ir ne ilsiuosi tol, kol jis nebus žinomas visame pasaulyje. Jis taip pat specializuojasi loterijų burtuose, reklaminiuose burtuose, gydo ligos burtus E.T.C. Prisijunkite prie DR ODION dabar, jo el. Pašto adresu (drodion60@yandex.com) arba „WhatsApp jam“ +2349060503921

  AtsakytiPanaikinti
 37. Saugokitės internetinių rašybos ar norėdami išspręsti jūsų nutrūkusios santuokos ar santykių problemą arba po skyrybų ar skyrybų mane neseniai sukčiavo du iš jų, kol vieną ištikimą dieną sutikau vyrą, vadinamą DR ODION, kuris man padeda sugrįžti pas tėvą. mano 2 vaikai po to, kai mes buvome išsiskyrę trejus metus, aš moku tik už daiktus, reikalingus rašybai, o jis man liepė rašybą per 48 valandas. Mano buvęs vyras man paskambina ir maldauja, kad aš jam atleisčiau už viską ir mes vėl kartu. jei jums reikia tikros ir greitos meilės burtų arba jūs einate per nėštumo problemą, susisiekite su DR ODION jis yra atsakymas, prašau, jei kuriam nors kūnui to reikia. LOVE SPELL, LOTTERY, PRENNANCY SPELL, DIVORCE SPELL, STOP TEISMO ATVEJAS IR LAISYKITE BET KOKIĄ TEISMO PROBLEMĄ, MIRTIES SPEL, BUSINESS SPELL IR DAUG DAUG DAUG JŪSŲ GALITE. Išsiųskite jam el. Laišką dabar už jūsų pačių pagalbą. elektroniniu paštu (drodion60@yandex.com) pridėkite jį prie „WhatsApp“ linijos arba paskambinkite +2349060503921 ..........

  AtsakytiPanaikinti
 38. Ačiū Dievui, kad aš patikėjau gydytoju ODION, perskaičiusi tiek daug liudijimų apie jo darbą ir nusprendžiau su juo susisiekti. Aš rašau savo parodymus, kurie niekada nemaniau, kad tai bus įmanoma. Prieš susitikdamas su gydytoju ODIOn, aš visa tai jaučiau prietaringais įsitikinimais ir rašyba nebuvo moksliškai įrodyta, kad tai tiesa, tačiau šis rašybos rašytojas privertė mane manyti kitaip. Jis yra geras žmogus. Po šio vyro pastangų susigrąžinau savo buvusį vaikiną po vienerių metų bandymo, bet nė viena galimybė nebuvo parodyta. Jei perskaitėte kokius nors liudijimus apie daktarą ODION, tai tiesa. Mano vaikinas paliko mane daugiau nei vienerius metus ir aš norėjau jį susigrąžinti ir bandžiau maldauti, kad jis grįžtų pas mane, bet jis man sumokėjo kurčias ausis ir padarė mane viešai kvailiu. Dr ODION'ą man pasiūlė mano draugas, kuris taip pat padėjo mano darbo vietoje, ir aš jam pasakiau, kad jis prietaringas ir kvailas, kad tiki tokiais fetišais. Bet po tiek minčių apie tai, aš internete ieškojau jo ir nusprendžiau susisiekti su juo el. Paštu. Jis netrukus davė man savo mobiliojo telefono numerį ir mes taip pat gerai kalbėjomės. Jis yra geriausias. Prieš pradėdamas rašyti, aš jau turėjau patikinimą. Per 2 dienas mano buvęs vaikinas po 1 metų pasityčiojimo iš nenaudingo vyro atėjo pas mane maldauti šį kartą. Aš nežinojau, ką šis vyras padarė, bet jam labai gera tai padaryti už mane. Aš dėkoju jam ir mano draugui, kad jis pažįsta jį per daug kasdienio gyvenimo. Tikiu, kad jis padės visiems, kas ateina pas jį, susisiekti su juo (drodion60@yandex.com) arba „WhatsApp jam“ +2349060503921.

  AtsakytiPanaikinti
 39. Sveiki visi, labai džiaugiuosi galėdamas dalintis savo liudijimu, kad visi žinotų, jog jūsų santykių / vedybų problemos yra išspręstos, kai susisieksite su DR ODION, kuris ką tik padėjo man savo galingais kerais atkurti mano sugedusius namus. Aš taip ilgai buvau piktnaudžiaujančioje santuokoje ir patyriau visišką atstūmimą ir neapykantą iš savo žmonos, kuri mane mylėjo. Ji virto baisia ​​monstru ir visada kovoja su manimi. ji mane atvirai apgaudinėja ir nesigaili. ji norėjo manęs iš savo gyvenimo. ji net mane apleido ir išsikraustė gyventi pas vieną iš daugybės jo vaikino. Aš išgyvenau pragarą, nes turėjau rūpintis savimi ir vaikais vienas. Negalėjau leisti, kad mano santuoka nutrūktų, nes aš ją tikrai myliu, bet nežinojau, ką daryti, kad žmona būtų namo. Susidūriau su internetu parašyta žinute ir pamačiau įrašą, kuriame kažkas pasidalijo liudijimu apie panašią problemą, kurią išsprendė DR ODION, todėl nusprendžiau išbandyti ją nedaug, ar žinojau, kad jis tik atsakymas į tai, ko man reikia. susisiekė su juo elektroniniu paštu (drodion60@yandex.com). Aš gavau iš jo atsakymą, kuriame pasakė, ką turiu padaryti, ir tuojau pat laikiausi. Mano žmona beveik iškart paskambino ir maldavo grįžti namo. Grįžusi pastebėjau momentinius jos charakterio pokyčius. Ji pasikeitė į mane mylėjusią ir globojančią moterį. Šiandien mes vėl džiaugiamės. Visa tai dėka DR ODION, kuris išgelbėjo mano santuoką. Noriu, kad kiekvienas, norintis santykių / santuokos, padėtų su juo susisiekti ir žinau, kad jis vėl gali padaryti savo stebuklus jūsų gyvenime. susisiekite su juo per savo el. pašto adresą (drodion60@yandex.com) arba galite „whatsApp“ jį telefonu +2349060503921.

  AtsakytiPanaikinti
 40. Mes visada galime padaryti savo santykius geriausius mums, gyvenimą ar karjerą sėkmingais, kaip norime, tereikia įdėti tinkamas pastangas ir, jei manote, kad jums reikia pagalbos, tada ieškokite pagalbos. Po to, kai žmona paliko mane nuo širdies. Buvau vieniša, nuniokota ir liūdna, laimei, buvau nukreipta pas labai malonų ir galingą vyrą, vadinamą dr. ODION, kuris padėjo man parsivežti savo žmoną, o dabar jis mane myli kur kas labiau nei bet kada. Aš toks patenkintas gyvenimu, dabar ačiū labai dr. paštas: (drodion60@yandex.com) taip pat galite WhatsApp jį +2349060503921.

  AtsakytiPanaikinti