2021 m. vasario 15 d., pirmadienis

Demaskuok homofobą: Giedrius Kudarauskas didžiuojasi esąs tiesiog homofobas

Sveiki,

Šis tekstas pasviruoju šriftu bus publikuojamas prieš visus įrašus, kad visiems dėl duomenų apsaugos įstatymo būtų aišku, kodėl tai publikuojama.

 

Homofobas neturi teisės žeminti, niekinti ar kitaip kelti agresiją ir nesaugumo jausmą žmonėms ar iš jų tyčiotis. Pasisakau apie absoliutų šių asmenų viešinimą, kurie skleidžia neapykantą ir menkina kitus dėl savo įsitikinimų, nusistatymų, įtikėtų mitų ar savo asmeninių nelaimių, prastos nuotaikos apie kitokius asmenis. Lietuvos Respublikos įstatymai gina bet kurio lietuvio teisę egzistuoti ir mylėti bet kurį asmenį, nesigėdijant ir neslepiant savo jausmų kitų „patogumui“. Ši iniciatyva viešinti homofobinius komentarus kilo iš paskatos kurti saugią internetinę erdvę ne tik LGBTQ+ nariams, bet ir mūsų visų vaikams. Manau, kad tik toks pavyzdys gali padaryti esminį pozityvų pokytį mūsų visuomenėje. Šie nekentimo įrašai publikuojami ne dėl piktų asmenų pažeminimo, noro sukelti jiems gėdos jausmą, bet priešingai – iš pilietiškumo jausmo kurti visuotinio saugumo jausmą visiems žmonėms, įskaitant ir patį komentatorių. Skaitydami jų komentarus, daugeliui nebeturėtų kilti klausimas, kam reikia eitynių, viešintis, kovoti už teises, nes homofobiški pasisakymai bei tų asmenų keltinimai ir yra toji pagrindinė priežastis. Žinodami, ko tikėtis iš vieno ar kito asmens, galime apsisaugoti ir išvengti agresijos, neapykantos. Primenu, kad nusistatymai, raginimai susidoroti ar kaip kitaip menkinimą demonstruojantys komentatorių pasisakymai nėra traktuojami kaip „nuomonė“. Neapykantos nusikaltimai viešojoje erdvėje apskritai neturi būti traktuojami kaip „nuomonė“, kadangi tai žemina kitus asmenis, kelia nesaugumo jausmą. Šis tinklapis pasisako tik už saugumą, toleranciją ir meilę.

Giedrius Kudarauskas stačiai didžiuojasi, kad yra homofobas. Lyg ir iš pažiūros daugeliui viskas atrodytų puiku ir nuostabu, netgi labai normalu, tačiau jeigu tas pats ponas Giedrius pasakytų, kad yra už žydų šaudymą arba ten prieš moterų teises, visi staiga susiimtų už galvos. Mes neevoliucionuosime ir netobulėsime, jeigu leisime homofobiją laikyti viešai kaip sektinu pavyzdžiu dar ir didžiuotis tarsi medaliu, pseudo kažkokiomis tradicinėmis vertybėmis. Na, tai nėra nei žmogiška, nei vyriška, nei dar kaip kitaip. Įdomu, ar tokį įrašą aptikę jo vaikai po daugel metų ir atpažinę tėtį tikrai didžiuotųsi, kad jis buvo homofobas? Imu abejoti jo apties sveikatos ir ilgalaikės laimės bei gerovės tikslais.


Jūsų Maištinga Siela


 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą