2021 m. vasario 14 d., sekmadienis

Demaskuok homofobą: Rolandas Kapustinskas apie Eltono Džono įsivaikintus vaikus, blogį ir atsiskaitymą prieš Dievą

 Sveiki,

 

Šis tekstas pasviruoju šriftu bus publikuojamas prieš visus įrašus, kad visiems dėl duomenų apsaugos įstatymo būtų aišku, kodėl tai publikuojama.

 

Homofobas neturi teisės žeminti, niekinti ar kitaip kelti agresiją ir nesaugumo jausmą žmonėms ar iš jų tyčiotis. Pasisakau apie absoliutų šių asmenų viešinimą, kurie skleidžia neapykantą ir menkina kitus dėl savo įsitikinimų, nusistatymų, įtikėtų mitų ar savo asmeninių nelaimių, prastos nuotaikos apie kitokius asmenis. Lietuvos Respublikos įstatymai gina bet kurio lietuvio teisę egzistuoti ir mylėti bet kurį asmenį, nesigėdijant ir neslepiant savo jausmų kitų „patogumui“. Ši iniciatyva viešinti homofobinius komentarus kilo iš paskatos kurti saugią internetinę erdvę ne tik LGBTQ+ nariams, bet ir mūsų visų vaikams. Manau, kad tik toks pavyzdys gali padaryti esminį pozityvų pokytį mūsų visuomenėje. Šie nekentimo įrašai publikuojami ne dėl piktų asmenų pažeminimo, noro sukelti jiems gėdos jausmą, bet priešingai – iš pilietiškumo jausmo kurti visuotinio saugumo jausmą visiems žmonėms, įskaitant ir patį komentatorių. Skaitydami jų komentarus, daugeliui nebeturėtų kilti klausimas, kam reikia eitynių, viešintis, kovoti už teises, nes homofobiški pasisakymai bei tų asmenų keltinimai ir yra toji pagrindinė priežastis. Žinodami, ko tikėtis iš vieno ar kito asmens, galime apsisaugoti ir išvengti agresijos, neapykantos. Primenu, kad nusistatymai, raginimai susidoroti ar kaip kitaip menkinimą demonstruojantys komentatorių pasisakymai nėra traktuojami kaip „nuomonė“. Neapykantos nusikaltimai viešojoje erdvėje apskritai neturi būti traktuojami kaip „nuomonė“, kadangi tai žemina kitus asmenis, kelia nesaugumo jausmą. Šis tinklapis pasisako tik už saugumą, toleranciją ir meilę.

 

Ar verta išmesti visą Eltono Džono muziką, nes jis su savo sutuoktiniu turi įsivaikinęs du berniukus? Žinoma, kad muziką išmesti galima, galima jos netgi nemėgti, tačiau viešai argumentuoti, kad homoseksualai yra blogi, nes jie įsivaikina vaikus, kai tie patys komentatoriai negelbėja vaikų iš vaikų namų ir leidžia įsivaikinti kitiems – atrodo nepagrįstas homofobijos argumentavimas. Štai Rolandas Kapustinskas jums gal ir geriau paaiškintų, kas nutiks tokiems kaip Eltonui Džonui po mirties. Nes žmogus, lyg ir sutvertas (pagal krikščioniškas nuostatas) pagal Dievo paveikslą, bet vis tiek jo laukia atpildas, nes... augino ir auklėjo vaikus, gyvendamas santuokoje su tos pačios lyties žmogumi? Nesu statistas, bet dažniausiai tokie dievobaimingi, kurie dažnai prikaišioja dievo rūstybę, patys bažnyčioje ar cerkvėje apsilanko tik per šventes ir abejoju (jeigu apsilanko, o nenugirdo per tikybos pamokas kvailą argumentą prieš 35 metus, kuriuo kovoja prieš įsivaizduojamą blogį), ar atlieka sąžiningai visas liturgines ir krikščioniškąsias bendruomenės dalis, pavyzdžiui, eina išpažinties? Bet tai tikriausiai netrukdo Rolandui Kapustinskui kovoti su homoseksualų skleidžiamu blogiu ir bent teoriškai iš internetinės tribūnos „gelbėti“ vaikus nuo pikto.

 

Jūsų Maištinga Siela


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą