2021 m. vasario 6 d., šeštadienis

Demaskuok homofobą: Regina Žiemienė (Ziemienė) apie savo asmenines problemas, nukreiptas prieš LGBTQ asmenis

 Sveiki,

 

Šis tekstas pasviruoju šriftu bus publikuojamas prieš visus įrašus, kad visiems dėl duomenų apsaugos įstatymo būtų aišku, kodėl tai publikuojama.

 

Homofobas neturi teisės žeminti, niekinti ar kitaip kelti agresiją ir nesaugumo jausmą žmonėms ar iš jų tyčiotis. Pasisakau apie absoliutų šių asmenų viešinimą, kurie skleidžia neapykantą ir menkina kitus dėl savo įsitikinimų, nusistatymų, įtikėtų mitų ar savo asmeninių nelaimių, prastos nuotaikos apie kitokius asmenis. Lietuvos Respublikos įstatymai gina bet kurio lietuvio teisę egzistuoti ir mylėti bet kurį asmenį, nesigėdijant ir neslepiant savo jausmų kitų „patogumui“. Ši iniciatyva viešinti homofobinius komentarus kilo iš paskatos kurti saugią internetinę erdvę ne tik LGBTQ+ nariams, bet ir mūsų visų vaikams. Manau, kad tik toks pavyzdys gali padaryti esminį pozityvų pokytį mūsų visuomenėje. Šie nekentimo įrašai publikuojami ne dėl piktų asmenų pažeminimo, noro sukelti jiems gėdos jausmą, bet priešingai – iš pilietiškumo jausmo kurti visuotinio saugumo jausmą visiems žmonėms, įskaitant ir patį komentatorių. Skaitydami jų komentarus, daugeliui nebeturėtų kilti klausimas, kam reikia eitynių, viešintis, kovoti už teises, nes homofobiški pasisakymai bei tų asmenų keltinimai ir yra toji pagrindinė priežastis. Žinodami, ko tikėtis iš vieno ar kito asmens, galime apsisaugoti ir išvengti agresijos, neapykantos. Primenu, kad nusistatymai, raginimai susidoroti ar kaip kitaip menkinimą demonstruojantys komentatorių pasisakymai nėra traktuojami kaip „nuomonė“. Neapykantos nusikaltimai viešojoje erdvėje apskritai neturi būti traktuojami kaip „nuomonė“, kadangi tai žemina kitus asmenis, kelia nesaugumo jausmą. Šis tinklapis pasisako tik už saugumą, toleranciją ir meilę.

 

Šiandien „Demaskuok homofobą“ centre – Regina Ziemiene (Žiemienė), kuri drąsiai teigia, kad gėjai, šiuo atveju Naglis Bierancas ir Lukas Gricius, tėra tik seksualiai analiniu būdu vienas kitą tenkinantys asmenys, o jos pasirūkymas balkone „su meile“ yra tikrai kur kas vertingiau, nei žmonių būvimas. Homofobė aiškiai supriešina banalų buitinį savo asmeninį nepasitenkinimą „kaip gėrį, kurio neteko“ ir nukreipė prieš LGBTQ asmenis. Atrodo, kad nieko tokio ji nepasakė, bet pabandykite tų vyrukų vietoje pasijusti patys.

 

Jūsų Maištinga Siela 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą