2015 m. rugpjūčio 27 d., ketvirtadienis

Penktas "Amerikietiška siaubo istorija: Viešbutis" 5 sezonas (American Horror Story: Hotel)
Sveiki,

Tikriausiai nesu vienas Lietuvoje, kuris labai laukia naujojo „Amerikietiškos siaubo istorijos“ sezono. Tas, kas domitės šiuo serialu, tikriausiai jau žinote, kad šiuo metu serialas intensyviai filmuojamas, kad galėtų pirmosios penktojo sezono serijos startuoti spalio mėnesį. Taip pat niekam tikriausiai jau ne paslaptis, kad naujasis šio šedevro sezonas vadinsis „Amerikietiška siaubo istorija: Viešbutis“, su kuriuo serialo kūrėjai žada mums tikrą laikmečio perversmą. Jeigu ketvirto sezono istorija sukosi Floridoje apie cirką ir jo baisumus, tai šįkart kūrėjai grįžta į Kaliforniją, kur buvo nufilmuoti pirmieji du sezonai. Žinoma jau didysis aktorių sąrašas ir jų amplua paviešinti – tai išties audrina ir kaina, nes pernai panašiu laiku mes beveik nieko nežinojome apie naujo sezono atėjimą, šiemet informacijos nutekėjo itin daug, kad net buvo paviešintos ne tik aktorių personažų charakteristikos, bet ir jų amplua fotografijos. Aktoriai atliks itin prieštaringus ir kitoniškus vaidmenis, bet didžiausia šio sezono netektis – aktorė Jessica Lange, už savo vaidmenis pelniusi ne vieną svarbų apdovanojimą. Nors... Ilgai buvo kalbama, kad aktorė pasitraukė iš projekto galutinai, bet sklinda kalbos, kad ji visgi gali pasirodyti epizodiniame amplua kokioje nors serijoje.

Taigi, režisieriai vėl gilinosi į realiai vykusias žmogžudystes viešbučiuose, taip pat analizavo pačius keisčiausius nutikimus, susijusiais su vaiduokliais, žudikais ir pan., visa tai išvysime penktajame sezone, kurio „vinis“, kaip žada žiniasklaida, turėtų būti Lady Gaga, kuriai buvo patikėtas nemenkas vaidmuo. Taip pat jau prasitarta, kad šis sezonas bus kažkuo artimas pirmajam sezonui „Žmogžudysčių namas“ ir netgi kai kuriomis siužetinėmis linijomis bus susieta su pirmojo sezono istorija.

Pridedu karščiausias fotografijas su būsimais personažais:Sarah Paulson nėra praleidusi nė vieno sezono ir visi jos vaidmenys labai skirtingi. Šįkart ji vaidins nuo narkotikų priklausiančią moterį, pasižyminčia dideliu egoizmu ir savanaudiškumu.
Lady Gaga jau tapo sezono veidu ir „vinimi“. Jos personažas itin intriguojantis, nes ji bus elegantiška žudikė, žudanti savo nuodinga metaline ranka.Aktorius Evan Peters šįkart atliks vaidmenį, susijusį su 1930 metų laikotarpių. Jis viešbučio kūrėjas, siekiantis savo kūriniu patenkinti „juoduosius“ poreikius. 


Aktoriui Finn Wittrock – tai jau antras sezonas su serialo kūrėjais. Už ketvirtajame sezone atliktą įspūdingą Dendžio personažą jis nominuotas Emmy. Šįkart jis vaidins itin seksualų modelį, kuris suvilios Grafinę (Lady Gagos personažą). Aktorius savo personažą apibūdino kaip „hiper priklausomas nuo seksualių malonumų“.Aktorius Cheyenne Jackson šiame seriale bus naujokas, kaip ir Lady Gaga. Jis vaidins madų dizainerį, kuris su sūnumi atvyksta į „Viešbutį“, kuriame bandys sukurti savo naują rūbų sezoną, tačiau jam teks susidurti su žiauria Grafiene.

 

Britų aktorė Kathy Bates šįkart atliks Airisės vaidmenį, kuri dirba viešbutyje, kad galėtų kontroliuoti sunkiai sergantį savo sūnų...Dar viena šio sezono naujiena ir staigmena. Modelis Naomi Campbell atliks žurnalo „Vogue“ redaktorės vaidmenį. Ji apibūdinama kaip „nesunaikinamas antžmogis“. Režisieriais nesijaudina kviesdami ne profesionalius aktorius, prisiminkime ketvirtą sezoną, kai kuo puikiausius epizodinius vaidmenis sukūrė įvairūs „cirko“ žmonės.


Aktorė Angela Bassett šįkart atliks šiuolaikinės kino žvaigždės vaidmenį, o tai reiškia, kad šis sezonas „miksuos“ šių dienų pasakojimą su 1930 metų laikotarpiu. Jos vaidmuo bus susietas vėlei su Grafiene, kurios turės intymių santykių, tačiau bus konkurentės.
Serialo „Aferistas“ žvaigždė Matt Bomer šįkart „persimetė“ į „Amerikietiška siaubo istorija“. Ketvirtame sezone atlikęs trumpą epizodinį vaidmenuką, šįkart ketina padirbėti iš peties. Šįkart jis vaidins ilgametį Grafienės meilužį, kuris ima pavydėti F. Wittrock kuriamam personažui, mat, Grafienė pamažu jį apleidžia... Regis, aktoriui Wes Bentley bus nelengva, nes jo personažas bene vienintelis pozityvus tarp visų šių monstrų. Jis vaidins detektyvą ir seks žudiką, žudantį pagal dešimt Dievo įsakymų, tačiau jam teks susidurti su visais tais „monstrais“ ir pamažu jo santuokai iškils grėsmė...

Kol kas tiek naujienų. Belieka laukti naujojo sezono.

Beje, jau pasirodė ir pirmieji anonsai:


Interviu su aktoriais apie penktąjį sezoną:Jūsų Maištinga Siela

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą