2012 m. liepos 17 d., antradienis

Filmas: "Myliu tave, Filipai Morisai!" / "I Love You Phillip Morris!"Sveiki visi,

Pasiilgau seno, bet toli gražu ne senuko, kino veterano Ewan McGregor‘o ir nusprendžiau pažiūrėti prieš keletą metų rekomenduotą kino filmą „Myliu tave, Filipai Morisai!“ (I Love You, Phillip Morris) (2010 m.). Viena draugė primygtinai prašė pažiūrėti šį filmą, nes sakė, kad vos galėjo sulaikyti ašaras, o man, besidominčiam seksualinių pakraipų vaizdavimu kine, buvo neprošal pasižiūrėti. Nesuprantu, kodėl ta draugė tiek verkė, nes man filmas pasirodė tiesiog nepaprastai smagus ir nuotaikingas! Jim Carrey ir Ewan McGregor įkūnija realiai egzistuojančius gėjus personažus, kurie turėjo nemažai nusikalstamos veiklos dėl sukčiavimo. Realiai pagalvojus, sunkiai įsivaizduoju, kad žmonės šitaip sugebėtų apgaudinėti valdžią ir teisėsaugą, tiesiog neapsakomas bukumas arba neapsakomas sukčiavimo genialumas.

Ganėtinai originalus gyvenimiškas siužetas pavaizduotas su neįprastai hiperbolizuotu humoru. Realiai viskas turėjo būti itin skausmingai, tačiau filmo pasakojimo žanras balansuoja tarp dramos ir komedijos – viskas, manau, pakankamai gražiai išvystyta ir pavaizduota. Puikus aktorių duetas, drąsus ir įdomus amplua – taip nė karto aktoriams per visą filmą ir nereikėjo bučiuotis, daug homoseksualios meilės, kartais ji gan komiškai ir banaliai vaizduojama, pvz. spermos išspjovimas po oralinio į jūrą ir pan. be nereikalingos erotikos ir patetikos.

Prisijuokiau ir buvau suvedžiotas netgi graudžios pabaigos, kuri filme ėjo į finalą ir netikėtai mane išdūrė – taip man ir reikia lengvatikiui. Šiaip filmas prikaustė dėmesį, kaip minėjau, nuotaikingas, gan įdomus. Manau, daugeliui šis filmas turėtų patikti dėl savo savotiško keistumo, kai kuriuos galbūt dirgins dėl personažų seksualinės orientacijos, bet nepaisant to, vis tiek kaip pusiau pramoginį filmą galima pasižiūrėti su visai geru ir įdomiu emociniu kalibru.

Mano įvertinimas: 8/10
Kritikų vidurkis: 65/100
IMDb: 6.6Jūsų Maištinga Siela

1 komentaras:

  1. Ich bin so stolz, selbstbewusst und voller Leben hier zu sein, um mein Zeugnis zu geben, ich kann einfach nicht glauben, dass mein Mann jetzt zu Hause ist und uns erzählt, wie leer er sich die ganze Zeit gefühlt hat, als er nicht da war. Er hat mich verlassen und mir nach der Scheidung starke Schmerzen zugefügt, wer hätte daran gedacht. All dieses Wunder geschah direkt nachdem ich Kontakt von Dr. Egwali bekam, für den er mir half, in meinem Ehehaus wieder zur Normalität zu kommen. Ich bin eine der glücklichsten Frauen der Welt, würde ich sagen, wir dachten, er wäre weg und würde nie wieder nach Hause kommen, bis ein Liebeszauber gesprochen wurde und die Dinge in zwei Tagen wieder normal waren, es war wirklich ein Wunder "Mein Mann bedeutet alles means an mich und meine Kinder. Ich weiß nicht, wie ich Ihnen meine tiefe Dankbarkeit ausdrücken soll, Herr Doktor. Ich kann es nur empfehlen, wenn Sie dringende Hilfe in irgendeiner Kategorie von Zaubersprüchen benötigen, da dies garantiert ist.
    E-Mail an /dregwalispellhome@gmail.com
    WhatsApp: +2348122948392

    AtsakytiPanaikinti