2013 m. rugpjūčio 22 d., ketvirtadienis

Šios dienos daina: Cher "Woman's World"


Sveiki,

Po 12 metų pertraukos legendinė atlikėja Cher, dainuojanti velniai žino kelintą dešimtmetį, o gal net pusę amžiaus, vėl aunasi „kablus“ ir demonstruodama liekną lyg balzamuotą kūną, pristato naujausią savo singlą „Woman‘s World“. Tiesą sakant, Cher niekada nebuvo dingusi į pogrindį, tiesiog nedainavo nieko naujo, tačiau vis kur nors išlįsdavo ir primindavo, kad nemirusi, retsykiais pasirodydama kino juostose, tokiose kaip „Burleską“, pademonstruodama atominio balso galimybes.

Aišku, nereikia norėti, kad Cher scenoje judėtų kaip 20 metų moterytės, tačiau gracija ir „pupytės“ įvaizdis ryškus dar ir šiandien. Feministinių spalvų daina yra skambi, užkabinanti ir ryškiai pretenduojanti į šiuolaikinio ir modernaus muzikos bagažą. Ir visgi, nors muzika triukšminga, klubinė, bet ji negali uždengti ar kitaip paslėpti Cher balso. Man ši daina labai patiko, nors nepretenduoja tapti tokiu šlageriu kaip daina „Bilieve“, kuri pasirodė 1998 – aisiais ir tapo tokia populiari, kad praėjus net keleriems metams, ją vis galėjai išvysti topuose, o amerikiečiai ja išrinko labiausiai įsiėdusia daina. „Woman‘s World“ nedrįsta konkuruoti su šiandienos pop deivėmis Lady Gaga ar Rihanna, Beyonce. Tą rodo internetiniai reitingai ir peržiūros, pardavimai, tačiau Cher žino visi ir ją daugelis sveikina sugrįžus į sceną su nauja medžiaga. Mano ausims buvo neįtikėtina, kai atlikėja šį naujausią kūrinį atlieka gyvai – efektingai suvaldytas balsas neatsilieka, nespringsta, neužlūžta ir, tiesą sakant, skamba beveik taip, kaip originalus įrašas. Vadinasi, Cher vis dar siekia kokybės ir balso nerobotizuoja, kaip kažkada buvo kaltinama Madonna, kai pasirodė jos singlas „Sorry“. Ir tikrai Madonna savo hito nebuvo pajėgi sudainuoti taip, kaip jį įrašė.

„Woman‘s World“ nesulaukė staigios milijoninės peržiūros, kaip anądien Lady Gaga su daina „Applause“, o gaila, nes daina nė kiek neprastesnė, gal net geresnė. Po beveik pusmečio Cher vakar YouTube kanale pristatė šio singlo vaizdo klipą, kuris gal kiek monotoniškas, tačiau gražus, spalvingas. Gal kiek netikėtumą ir Cher sugrįžtuves sumenkino tai, jog daina pirmą kartą nutekėjo dar pernai rudenį ir albumo pasirodymas buvo planuojamas kovo mėnesį, tačiau viskas užsitęsė pernelyg ilgai, tačiau albumas tikrai bus ir jis turėtų pasirodyti šių metų rugsėjo mėnesį. Jame bus daug duetų, vienas iš jų – tai su „Burleskos“ kolege Christina Aguilera, manoma, kad bus daina ir su Pink, kuri yra dar ir šio albumo prodiuserė. Štai duetas su Lady Gaga baigėsi skandalingai, kadangi Lady Gaga atsisakė savo partijos ir uždraudė Cher dėti jų atliekamos ir Gagos parašytą dainą „Geriausi dalykai“, jos pradinę versiją galite išgirsti internete. Regis, pasaulis nuėjo tolyn ir Cher klausosi bene patys ištikimiausi jos gerbėjai, o štai paauglių armijos, regis, nė nejaudina deivės prisikėlimas, jie turi savus dievaičius. 

Ši daina tapo kuklus Billboard hitas, pripildytas elektroninės šokių muzikos. Šokių muzikos reitinguose šis kūrinys užėmė 8 vietą, vėliau pasieks ir pirmąją vietą. Nors singlo pardavimai nežavi, tačiau iki šiol daina sulaukė gausybės perdirbinių ir remiksų. Kad ir kaip kukliai beatrodytų sugrįžtuvės, galime pasidžiaugti 67 metų moters prisikėlimu, nes 26 jos studijinis albumas gali būti tikrai paskutinis darbas.

Pasiklausykime ir pasižiūrėkime vaizdo klipą:


Cher atlikimas gyvai:


Jūsų Maištinga Siela

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą