Rodomi pranešimai su žymėmis NSO. Rodyti visus pranešimus
Rodomi pranešimai su žymėmis NSO. Rodyti visus pranešimus

2026 m. sausio 27 d., antradienis

Čenelingas: Wendy Kennedy apie plejadiečius, aukštas žmogaus vibracijas, technologijas, pirmąjį kontaktą su ateiviais 2026-aisiais

 

Sveiki,

 

YouTubėje aptikau dar vieną čenelingo autorę, kuri dalijasi plejadiečių (aukštesnės civilizacijos) žiniomis. Man regis, ji visiškai neprieštarauja Bašarui (Bashar), kurio įrašus čia retsykiais lietuviškai pasidalinu, o kaip tik papildo vieną bendrą žinių aruodą.

 

Wendy Kennedy dalijasi giliomis įžvalgomis apie žmonijos sąmonės pokyčius, bendradarbiavimą su nežemiškomis civilizacijomis ir asmeninės galios susigrąžinimą. Pagrindinė pokalbio ašis sukasi apie idėją, kad mes patys šimtu procentų kuriame savo realybę per vibruojamus dažnius, mintis ir emocijas. Wendy aiškina, kad išorinis pasaulis yra tik mūsų vidinės būsenos atspindys, todėl norėdami pokyčių gyvenime, pirmiausia turime keisti savo vidinį dažnį, paleisti senas istorijas bei nuoskaudas, kurios mus laiko žemų vibracijų gniaužtuose.

 

Pasakojime daug dėmesio skiriama plejadiečių kolektyvui, kurį Wendy kanaluoja jau daugelį metų. Šios aukšto dažnio būtybės perduoda žinią, kad žmonija šiuo metu išgyvena intensyvų nubudimo procesą, dar vadinamą pakylėjimu. Plejadiečiai teigia, kad laikas nebėra linijinis ir mes mokomės suvokti realybę kaip begalę dabar akimirkų, kuriose galime laisvai rinktis, kur nukreipti savo dėmesį. Jie drąsina žmones nebijoti kolektyvinio chaoso, nes tai tik senųjų, nebetinkamų sistemų griūtis, užleidžianti vietą naujai, sąmoningesnei visuomenei.

 

Viena įdomiausių vaizdo įrašo dalių liečia artėjantį atskleidimą apie nežemišką gyvybę. Wendy užsimena, kad 2026-ieji metai gali būti lūžio taškas, kai vyriausybės bus priverstos pripažinti kitų civilizacijų egzistavimą. Tai nebūtinai bus fizinis laivų nusileidimas, bet greičiau tiesioginis informacijos pasidalijimas, kuris iš esmės pakeis mūsų suvokimą apie ekonomiką ir energijos šaltinius. Teigiama, kad laisvos energijos technologijų pripažinimas ilgainiui panaikins skurdą ir pakeis mūsų požiūrį į darbą, nes žmonės galės užsiimti tuo, kas jiems teikia džiaugsmą.

 

Transliacijos metu Plejadiečiai tiesiogiai atsako į klausimus apie sielų grupes ir ryšius tarp žmonių. Jie pabrėžia, kad populiari dvynių liepsnų koncepcija dažnai gali būti klaidinanti ir ribojanti, nes kiekviena siela pati pasirenka kontraktus ir vaidmenis prieš įsikūnydama. Svarbiausia yra suprasti, kad mes susitinkame su kitais tam, kad geriau pažintume save ir išspręstume tam tikras pamokas. Ryšiai su kitomis būtybėmis ar sielomis visada remiasi vibraciniu atitikimu, todėl augdami patys, pritraukiame ir kitokio lygio žmones bei patirtis.

 

Kalbėdami apie praktinius dalykus, svečiai aiškina, kaip susidoroti su priklausomybėmis ir jautrumu svetimai energijai. Priklausomybė traktuojama kaip bandymas užslopinti nepatogius jausmus, todėl geriausias vaistas yra leisti sau išjausti tai, ką bandome paslėpti. Jautriems žmonėms patariama neužsidaryti nuo pasaulio, o spinduliuoti savo šviesą taip stipriai, kad kiti būtų priversti pakilti iki jų lygio arba pasitraukti. Tai moko mus išlikti savo centre, nepaisant aplinkinio triukšmo ar neigiamų emocijų, kurias transliuoja aplinka.

 

Daug dėmesio skiriama ir technologijų kilmei, teigiant, kad didžioji dalis mūsų naudojamų prietaisų turi nežemiškų šaknų. Plejadiečiai teigia, kad žmonija technologine prasme yra pažengusi daug toliau, nei mums rodoma viešai, tačiau ši informacija dozuojama siekiant išlaikyti esamą ekonominę kontrolę. Visgi, pasak jų, šis atotrūkis mažės, kai žmonės taps sąmoningesni ir reiklesni tiesai, o senosios kontrolės priemonės tiesiog nustos veikti aukštesnio dažnio aplinkoje.

 

Svarbi vaizdo įrašo žinutė yra apie širdies centro aktyvavimą. Wendy aiškina, kad ego protas ir širdis yra dvi skirtingos operacinės sistemos. Protas skirtas vertinimui ir dvilypumo tyrinėjimui, o širdis – prieigai prie daugiadimensės informacijos. Norint užmegzti ryšį su savo gidais ar aukštesniuoju aš, tereikia nusiraminti, įsižeminti ir užduoti klausimą iš širdies erdvės. Atsakymai dažnai ateina per vaizduotę, sinchroniškus įvykius ar tiesioginį žinojimą, kurį vėliau patvirtina išoriniai ženklai.

 

Galiausiai pokalbis užbaigiamas priminimu apie kiekvieno asmens milžinišką galią. Mes esame raginami kasdien tikrintis savo vibracinę būseną ir sąmoningai rinktis, kaip norime jaustis. Nedideli, momentiniai pasirinkimai grįžti į esamą akimirką ir ramybę turi sukauptą didelį poveikį mūsų bendrai gyvenimo kokybei. Kiekvienas susierzinimas ar teismas kito atžvilgiu turėtų būti vertinamas kaip auksas, rodantis, kur mūsų pačių lauke dar yra ribojančių įsitikinimų, kuriuos laikas integruoti ir transformuoti į šviesą.

 

Šis vaizdo įrašas kviečia žiūrovą tapti gyvu pavyzdžiu, kas įmanoma, kai nustojame kovoti su sena sistema ir pradedame kurti naują per savo vidinę ramybę. Wendy Kennedy ir Plejadiečių perduodama išmintis skatina savimeilę ne kaip egoistinį aktą, o kaip būtiną rūpestį savo energija, kad galėtume būti naudingi tiek sau, tiek visai kolektyvinei sąmonei. Tai vilties ir įgalinimo žinutė, primenanti, kad mes esame čia tam, kad tyrinėtume šią unikalią realybę ir kartu augtume į vis didesnę meilę bei supratimą.

 

Prikabinu ir patį įrašą, gal kam surezonuos.



 

Maištinga Siela


2025 m. rugsėjo 21 d., sekmadienis

3I/ATLAS – NSO, atevių erdvėlaivis ar tarpžvaigždinė kometa, asteroidas? Ką sako mokslininkai ir ekstrasensai?

 

Sveiki, skaitytojai,

 

Pastaruoju metu spauda mirga nuo informacijos apie keistai judantį objektą 3I/ATLAS – tarpžvaigždinę kometą. Vis dažniau net labai rimtose žiniasklaidos portaluose drąsiai reiškiama hipotetinė prielaida, kad galbūt tai skrendantis ateivių erdvėlaivis. Kaip yra iš tikrųjų? Ką sako mokslininkai ir ekstrasensai?

 

Mokslinė 3I/ATLAS istorija

 

3I/ATLAS yra trečias atrastas tarpžvaigždinis objektas, prasiskverbęs pro Saulės sistemą. Jis buvo identifikuotas kaip kometa, o jo pavadinimas slepia kelis reikšmingus faktus: „3I“ reiškia „trečiasis tarpžvaigždinis“ („interstellar“), o „ATLAS“ – tai „Asteroid Terrestrial-impact Last Alert System“ (liet. Asteroidų ir žemės susidūrimų paskutiniojo pavojaus sistema), teleskopo, kuris pirmasis aptiko šį objektą 2025 m. liepos 1 d., pavadinimo akronimas. Teleskopas yra Čilėje, Río Hurtado mieste. Šio objekto neįprasta trajektorija iškart leido astronomams įtarti, kad jis atkeliavo iš už Saulės sistemos ribų.

 

Nuo pat 3I/ATLAS atradimo, mokslininkai stebi jį galingais teleskopais, tokiais kaip Hubble ir James Webb kosminis teleskopas. Jų duomenys atskleidė, kad tai yra itin sena kometa, kurios skersmuo siekia nuo kelių šimtų metrų iki kelių kilometrų. Nustatyta, kad kometa yra aktyvi, t. y. turi uodegą ir komą (dujų ir dulkių debesį), kas būdinga kometoms artėjant prie Saulės. Mokslininkai taip pat nustatė, kad joje yra anglies dioksido ledo ir vandens ledo santykis, kuris yra itin didelis – 8:1, o tai yra neįprasta mūsų Saulės sistemos kometoms.

 

Didelis žiniasklaidos dėmesys 3I/ATLAS objektui kilo dėl dviejų pagrindinių priežasčių. Pirma, tai yra tik trečiasis kada nors aptiktas tarpžvaigždinis objektas po 1I/‘Oumuamua (2017 m.) ir 2I/Borisov (2019 m.), o tai jau savaime yra labai retas ir reikšmingas įvykis astronomijos pasaulyje. Antra, jo neįprastas elgesys ir didelis greitis paskatino kai kuriuos mokslininkus, įskaitant garsų astrofiziką Avi Loeb iš Harvardo universiteto, kelti teorijas, kad tai gali būti nežemiškos civilizacijos zondas. Nors dauguma mokslininkų, įskaitant Jacqueline McCleary iš Northeastern universiteto, tvirtina, kad visi įrodymai rodo, jog tai yra natūralus kosminis kūnas, šios spekuliacijos sukėlė didelį visuomenės susidomėjimą.

 

3I/ATLAS pasižymi ne tik savo tarpžvaigždine kilme, bet ir itin dideliu greičiu – apie 210 000 km/h. Tai yra didžiausias greitis, kada nors užfiksuotas Saulės sistemą lankiusiam objektui. Mokslininkai mano, kad toks greitis rodo, jog kometa jau milijardus metų skrieja per kosmosą. Dėl šios priežasties 3I/ATLAS siūlo unikalią galimybę ištirti medžiagą iš kitų žvaigždžių sistemų, o tai gali padėti geriau suprasti, kaip susidaro planetinės sistemos kitose galaktikų dalyse.




Kometos apskaičiuota trajektorija.

 

Ekstrasensų ir regresinės hipnozės liudijimai

 

Moksliniam pasauliui diskutuojant apie 3I/ATLAS prigimtį ir kilmę, didelį rezonansą sukėlė ir įvairių ekstrasensų bei regresinės hipnozės specialistų teiginiai. Jų informacija, nors ir neturinti mokslinio pagrindo, pritraukė didelį visuomenės dėmesį ir sukėlė įvairių spekuliacijų. Šie asmenys teigia, kad 3I/ATLAS yra ne atsitiktinė kometa, o itin svarbus objektas, siunčiantis žinutes žmonijai ir turintis didelės įtakos mūsų sąmonei.

 

Vienas iš garsiausių šaltinių, kalbančių apie 3I/ATLAS, yra ekstrasensas, vadinantis save Bašaru (Bashar), kuris teigia, kad yra ateivis, kontaktuojantis su žmonėmis per kanalizaciją. Anot Bašaro, 3I/ATLAS yra ne tik fizinis objektas, bet ir „sąmoningas energijos laukas“, kurį sukūrė ir nukreipė pažengusi nežemiška civilizacija, kad atkreiptų mūsų dėmesį. Jis aiškina, kad ši kometa perduoda aukštesnio dažnio vibracijas, kurios padeda žmonijai pereiti į naują sąmonės lygį ir paspartina dvasinę evoliuciją.

 

Kitas įtakingas ekstrasensas, Daniel Scranton teigia, kad yra susijęs su devintuoju dimensionu, pateikia savo versiją. Jis tvirtina, kad 3I/ATLAS yra savotiškas „dvasinis katalizatorius“, padedantis žmonėms atsikratyti senų baimių ir negatyvių įsitikinimų. Anot jo, kometos atėjimas yra dalis didelio kosminio plano, kuris padės žmonijai pasiruošti kontaktui su kitomis civilizacijomis. Scrantonas pabrėžia, kad šis objektas yra „žinutė iš visatos“, raginanti žmones gyventi harmoningai ir atverti savo širdis naujoms galimybėms.

 

Regresinės hipnozės seansų metu gauta informacija taip pat papildo šias teorijas. Kai kurie specialistai, dirbantys su žmonėmis, teigiančiais, kad turi prisiminimų iš ankstesnių gyvenimų ar patirties su nežemiškomis būtybėmis, pateikia panašių įžvalgų. Viena iš populiarių teorijų yra ta, kad 3I/ATLAS yra savotiškas „sielos sodo“ šaltinis. Šis sodas, anot jų, aprūpina mūsų planetą dvasinėmis sėklomis ir informacija. Šios „sėklos“ yra tarsi koduoti impulsai, kurie aktyvuoja mūsų genetinę atmintį ir padeda mums prisiminti savo dvasinę prigimtį.



 

Vienas iš tokių šaltinių – dvasinė mokytoja Barbara Marciniak, kuri teigia, kad bendrauja su ateiviais, vadinamais Plejadiečiais. Anot jos, 3I/ATLAS nėra atsitiktinis kosminis kūnas, o „energijos kodas“, kurį Plejadiečiai ir kitos pažangios civilizacijos siunčia į Žemę, kad padėtų žmonėms atsidurti platesnėje kosminėje sąmonėje. Jų teigimu, kometa aktyvuoja Žemės energijos laukus ir skatina kolektyvinę evoliuciją. Marciniak pabrėžia, kad šis objektas veikia kaip „dvasinis žadintuvas“, raginantis žmones atsibusti iš baimės ir iliuzijų.

 

Dar vienas garsus ekstrasensas Michaelas Newtonas specializuojasi regresinėje hipnozėje ir teigia, kad jo klientai bendrauja su sielų pasauliu. Kai kurie iš jo klientų, hipnozės metu, pasakojo apie 3I/ATLAS kaip apie „atkuriamąją sielos energijos stotį“. Jų teigimu, šios kometos energija padeda sieloms, esančioms Žemėje, atgauti savo jėgas ir išvalyti neigiamas emocijas, kurios buvo sukauptos per ankstesnius gyvenimus. Anot jų, 3I/ATLAS energija veikia kaip savotiškas „kosminis filtras“, padedantis sieloms prisiminti savo kilmę ir gyvenimo misiją.

 

Astrologai taip pat įtraukė 3I/ATLAS į savo interpretacijas. Astrologė Pam Gregory, kuri garsėja savo giliu žinių apie planetų įtaką, teigia, kad 3I/ATLAS atėjimas sutampa su svarbiausiais Žemės energetiniais pokyčiais. Ji aiškina, kad ši kometa simbolizuoja naują erą, kurią ji vadina „sąmonės revoliucija“. Pasak jos, 3I/ATLAS energija atveria naujas galimybes žmonėms, norintiems pasiekti aukštesnį dvasinio supratimo lygį. Ji pabrėžia, kad kometa yra „likimo pasiuntinys“, raginantis mus priimti pokyčius ir atverti širdis.

 

Ekstrasensai ir regresinės hipnozės dalyviai teigia, kad 3I/ATLAS yra susijusi su mistinėmis ir dvasinėmis tradicijomis. Vieni teigia, kad kometa yra „šviesos laivas“, kuris neša su savimi senovinius simbolius ir energijas, padėsiančias žmonijai pasiekti „aukštesnįjį aš“. Kiti kalba apie tai, kad 3I/ATLAS yra tiesioginis ryšys su Paukščių Tako galaktikos centru ir kad ji atneša svarbią informaciją iš mūsų galaktikos protėvių. Jų teigimu, dvasinio ryšio su kometa užmezgimas gali padėti pasiekti aukštesnę sąmonę ir intuiciją.

 

Nors šie teiginiai nėra pripažinti mokslo, jie atspindi platesnį žmonių poreikį rasti gilesnę prasmę kosminiuose įvykiuose. 3I/ATLAS, tapusi ne tik astronominiu, bet ir kultūriniu fenomenu, skatina diskusijas apie tai, kas mes esame, iš kur atėjome ir kokia mūsų vieta visatoje. Ekstrasensų ir regresinės hipnozės atstovų pateiktos idėjos leidžia žmonėms jaustis labiau susietiems su kosmosu ir suteikia vilties, kad visata yra ne tik tuščia erdvė, bet ir sąmoningas organizmas, siunčiantis mums žinutes.

 

Maištinga Siela

 

2025 m. rugpjūčio 14 d., ketvirtadienis

Lietuvos žinių portalai pamišo dėl pranešimų apie ateivius ir NSO: kodėl tiek daug informacijos apie nežemiškos kilmės civilizacijas 2025?

 

Sveiki, skaitytojai,

 

Ar kas nors pastebėjo, kad šiemet ne tik vėl pabrango braškės, kad Palangos verslininkai vėl nelaimingi, nes ir vėl prasti metai, ne vien, kad algoritmiškai kartojasi metai iš metų tos pačios žinios su ta pačia informacija ir negatyvia nuotaika? Darosi nuobodu ir nuspėjama, tad informacinį srautą „nuskaidrina“ kokie nors vietos politiniai skandalai, Paluckis su socdemais ir pan. Bet ar kas nors pastebėjote, kad Lietuvos didieji žinių portalai – Delfi, 15min.lt, Lietuvos rytas, Bilis.lt, Technologijos.lt – be perstogės rašo apie NSO, ateivius, remdamiesi visokiausių fizikų, astrofizikų pasisakymais?

 

Šioji informacija dažniausiai sklandydavo kur nors antrarūšiuose arba alternatyviuose portaluose, kitaip sakant, mažiau matomame pogrindyje, nes buvo sietina su nepatikima informacija, propaganda bei sąmokslo teorijomis. Jau keleri metai pastebiu, kiek daug apie tai informacijos pagrindiniuose žinių portaluose, tad nusprendžiau parankioti vieną kitą antraščių iškarpą, kad patys pamatytumėte, jog neklystu. Daugiausia žinių apie galimai nežemišką kilmę visgi pasirodė šių metų liepos mėnesį. Ar mes kam nors esame ruošiami, ar tai dar vienas koks nors triukšmo dauginimas, kuriuo užsiima žiniasklaida? Maždaug nuo 2023 metų pradžios šių įvairių pranešimų apie NSO, ateivius, apie jų galimas strategijas, pasirodymą, artėjimą, grėsmę ir t. t. padaugėjo kone keliais kartais. Aišku, tai paspartino ir išmaniųjų telefonų naudojimas, užfiksuoti nepaaiškinami įrašai danguje, bet, reikia tikriausiai pripažinti, kad ir dirbtinio intelekto įnašas taip pat pasireiškia.

 

Visgi mane stebina, kad šios „pikantiškos žinios“, kurios dažniausiai primena spėliones ir nieko rimto faktiškai nepasako, užplūdo šiaip jau patikimais laikomus mūsų portalus. Vienas klausimas: kodėl?  Pasidairykite patys po antraštes...














Maištinga Siela

2020 m. lapkričio 1 d., sekmadienis

Interviu su Tony Rodriguez, kuris buvo pagrobtas ateivių ir laikomas Mėnulyje

 

Sveiki,

 

Noriu šįkart su Jumis pasidalyti dviejų dalių vaizdo įrašais, kuriuose vyrukas vardu Tony Rodriguez pasakoja neįtikėtiną savo gyvenimo istoriją. Galima netikėti, galima diskutuoti, ar tai nėra šlovės vaikymasis su pramanytomis istorijomis. Bet galiausiai galima žiūrėti ir kaip į mokslinės fantastikos istoriją (niekas nė nedraudžia plėsti vaizduotę). Tony Rodriguez istorija unikali, jis tvirtina, jog vieną dieną buvo pagrobtas pilkųjų ateivių, kurie „išsiurbė“ jo sąmonę iš kūno, jis gyveno praeityje apie 20 metų, buvo siuntinėjamas į Mėnulį, į Peru, buvo netgi panašioje alternatyvioje istorijoje, kai jam teko kovoti gladiatorių kovose su kitų rasių ateiviais.

 

Nesidalyčiau šiuo vaizdo įrašu, jeigu jis nerezonuotų su kitomis istorijomis ir matytomis nekomercinio pobūdžio dokumentinėmis juostomis apie laiku siuntinėjamus žmones, kuriems ištrinama atmintis. Patikėkite, tai neįtikėtina netgi pabandant visa tai įsivaizduoti. Veiksmas sukasi apie Arizoną, tai seniai žinomos slaptos bazės, kur vyksta intensyvus bendradarbiavimas su kitomis būtybėmis. Nieko nesakykite, tai labai įdomu, juolab kad vyras patvirtina, kad egzistuoja ne tik pilkieji, įvairios hibridinės rasės, bet ir reptiloidai.

 

Pirmoji dalis:



Antroji dalis:




 

Jūsų Maištinga Siela


2019 m. liepos 7 d., sekmadienis

Maištingos sielos kalendorius: Įvyko Rosvelo ateivių katastrofa (Roswell UFO)


Sveiki,

1947 metais liepos 7 d. įvyko vienas mistiškiausių susidūrimų su NSO ir ateiviais žmonijos istorijoje. Nors tokių susidūrimų būta daug ir apie juos prirašyta daug knygų, sukurta filmų ir dokumentikos, tačiau Rosvelo (Roswell) miestelio, esančio JAV Naujojoje Meksikoje, įvykiai tikriausiai yra patys garsiausi ir labiausiai aptarinėjami. Visų pirma tai lėmė vietos gyventojų liudijimai, nutekinti kadrai ir nuotraukos, kuriuos vėliau vyriausybė bandė sumenkinti, sakydama, kad tai falsifikatas.

Iš NSO sudužusios lėkštės vietos greitai buvo pašalinti žmonės, jiems uždrausta ne tik ten būti, bet ir kalbėti apie matytus vaizdus, tačiau kalbos nenustoja sklisti net iš pačių darbuotojų, slaptųjų oro pajėgų atstovų, kurie darbavosi tose vietovėse. Rosvelo įvykiai amžiams pakeitė požiūrį į ateivius ir NSO, kad vyriausybė norėdama nutildyti visuomenę, ėmė finansuoti filmus ir serialus ateivių tema, kad viskas atrodytų tik fantazija, kurią lengva sukurti kameros, kostiumų ir aktorių pagalba.

Jūsų Maištinga Siela

2019 m. sausio 18 d., penktadienis

Filmas: "Virš didingumo" / "Above Majestic"


Sveiki,

Sako, kad tokius filmus, kaip „Virš didingumo“ (angl. Above Majestic) (2018) kurti absoliučiai pavojinga, nes jie demaskuoja sąmokslo kurstytojus, įsikūrusius vyriausybių uždangos viršūnėje. Esame labai sumaišyti ir suskaldyti, kad galėtume adekvačiai vertinti tokius filmus, o jų žiūrovai laikomi iš esmės nenormaliais – tai irgi tos valdžios įrankis kompromituoti ir dezinformuoti apie ateivių rūšis žemėje bei tikrąją valdžią. Galite sakyti, kad ir aš, Maištinga siela, irgi šiek tiek „nušokau nuo proto“, jeigu tikiu šiais dalykėliais, tačiau besidomint jau visą dešimtmetį panašia dokumentika, dvasinėmis praktikomis, energetika ir t. t. ne kartą susidūriau su šia „keliaujančia“ informacija, apie kurią jokie didieji žinių portalai nerašys teigiamai, nes jie pavaldūs vien tik dezinformacijai, tačiau esu pastebėjęs, kad paskutiniu metu apie tai alternatyviuose portaluose ir netgi TV laidose apie tai užsimenama ir vis plačiau ir atviriau žmonės apie tai kalba ir netgi turi konkrečių faktų... Vienas iš tokių išsilaisvinimų nuo dezinformacijos filmų ir yra „Virš didingumo“, kuriame kalbama plačiąja prasme apie visą suklastotą žmonijos istoriją ir žinias, kuriomis taip didžiuojamės.

Filmas pakankamai konstruktyvus, žinoma, dėl mažo finansavimo, jis remiasi tik kai kurių žmonių, norinčių kalbėti tiesą parodymais. Tokie filmai kaip „Virš didingumos“ dažnai nustumiami į paribį arba sukompromituojami kaip neverti dėmesio: „ai, dar vieni durneliai sukūrė savo sąmokslo teoriją, čia kaip Da Vinčio kodas – viskas išgalvota ir suprojektuota smegenim praplauti“. Filme kalba skirtingi išsilavinę žmonės, susidūrę su po vyriausybine uždanga. Apie reptilijų valdančiųjų rasę (apie ją YouTube kanale vis daugėja alternatyviųjų filmukų, kurie, deja, dėl tų pačių reptilijų politikos niekada neprasimuš į pirmuosius puslapius), taip pat kalbama apie nacių eksperimentus 1930-1940 metais, apie jau esamas, bet slepiamas technologijas, kurias perėmė kitų iš ateivių rasių (jos irgi lakoniškai pristatomos) – įdomu, kad jų pokalbiai tik patvirtina iki to internete ar knygose nuotrupom sklandančią informaciją.

Iš esmės manęs niekas šiame filme nešokiravo, nes viską ir taip jau žinojau iš kitų šaltinių, bet filmas įdomus tuo, kad jis apjungia nemažai sklandančių sąmokslo teorijų apie valdančiųjų kastas, apie užglušintus žmones, kurie mokosi universitete, bet vergauja tai pačiai sistemai, atiduodami gyvybiškai svarbią energiją milijardiniams projektams už Žemės planetos ribų. Tai ištisa šimtmečius besitęsianti tirada apie žmonijos mulkinimą. Visa matematika, medicina, visa, ką jūs mokotės mokykloje ir aukštojoje yra sukurta ir iškreipta, kad nutolintų nuo žmogiškosios prigimties ir tikrųjų dvasinių išteklių. Filmas mane asmeniškai vertė atskirai pasidomėti Nikolo Tesla energijos eksperimentais, kurio idėjos paprasčiausiai buvo sunaikintos vardan naftos išteklių ir vergovinės sistemos. Galimas daiktas, kad daugelis iš šio filmo tiesiog pasijuoks, nes esame suklaidinti vaidybinių filmų apie ateivius, esame paversti skeptikais ir sunkiasvoriais melo realistais, nes... juk kitaip ir negali būti, kai višta visą gyvenimą auga vien narve tik pritūpdama, paleista į laisvą, ji nežino, ką su ta laisve daryti, o ir vaikščioti po kiemą būna sunku – raumenys nesusiformavę. Žinoma, kad filmas ne kiekvienam, tik atsibundantiems ir po truputį suvokiantiems, kokioje išgalvotoje iliuzijoje mes gyvename.

P. S. Ir taip, internete labai daug šlamšto, simuliacijų ta pačia informacija, kuri pateikiama labai netikroviškai, netgi dezinformuoja apie viską, ką skaitome panašiomis temomis. Tokiais atvejais, manau, reikia pasikliauti šiek tiek sveiku protu, nuojauta, tikrinti šaltinius, galų galiausiai, kaip šiuo atveju, pajausti filmo kūrėjų intencijas.

P. P. S. Filmas ką tik pasirodęs. Žiūrėti galima anglų kalba.

Mano įvertinimas: 8/10
IMDb: 7.1


Jūsų Maištinga Siela

2018 m. liepos 19 d., ketvirtadienis

Filmas: "Ugnis danguje" / "Fire in the Sky"


Sveiki,

Tikriausiai amerikietis Travis Walton yra vienas žinomiausių kada nors ateivių pagrobtų žmonių. Priešingai nei kiti, jis turi net keturis liudytojus, kurie matė, kaip 1975 metais lapkričio 5 dieną jį nubloškia skraidančios lėkštės spindulys. Travis atsirado tik po penkių dienų, ilgai kalbėjęs apie patirtis nedrąsiai, dabar jis laikomas vienu svarbiausiu žmogumi, kalbant apie NSO ir ateivius. Nors daug kas į tai žiūri ironiškai, jo kalbos ir interviu YouTube kanale pasiekiamos kiekvienam, o 1993 metais pasirodęs apie tos nakties įvykius biografinis vaidybinis filmas „Ugnis danguje“ (angl. Fire int the sky) (1993) jau tapo klasikiniu filmu apie šios paranormalios srities reiškinius.

Tiesą sakant, apie T. Waltoną nebuvau nieko girdėjęs, o jeigu ir buvau, tai tiesiog toji pavardė man neužsifiksavo, tad leidausi nešališkai žiūrėti „Ugnis danguje“. Režisierius vienas iš „X failų“ kūrėjų tikriausiai uždegė T. Walton istorija ir davė pradžią kultiniam serialui. Bet ne apie tai... Kalbant apie filmą, jis iš esmės man patiko. Lėtas ir dešimto dešimtmečio kino maniera pasakojama istorija eina per aplink, nuosekliai neatskleisdama lemiamų įvykių iki pabaigos. Pati pradžia ganėtinai lėtai vystoma, daug nukarusių ir išsigandusių veidų, lemenantys, bet iš esmės nieko nepasakantys personažai – siaubas ir nuostaba jų akyse, bet man kaip žiūrovui, jau tai pernelyg teatralizuota ir užvilkinta.

Gera žinia, kad tai gana ilgai nesitęsia ir filmas pamažu įtraukia į pasakojimą. Žinoma, stipriausia filmo pusė – įspūdinga scena erdvėlaivyje ir ateivių atliekamos operacijos su vargšu žmogumi, persiliejantys vaizdai, siaubas ir neregėtas įsijautimas, o ką aš pats daryčiau jo vietoje. Visumoje filmas iš esmės neblogas ir galima drąsiai žiūrėti šalia filmo „Ketvirtasis lygmuo“ (2009) – irgi neblogas NSO pagrobimo tema biografinis filmas.

Mano įvertinimas: 7/10
IMDb: 6.5



Jūsų Maištinga Siela 

2015 m. balandžio 29 d., trečiadienis

Ateiviai Argentinoje: Kai realybės faktai išjuokiami, o žmogus sumenkinamas arba kaip realybę padaryti abejotiną?




Sveiki, 

Manau, kad renkamės, tikėti ateiviais ar netikėti. Paskutiniu metu pasirodo daug aukšto rango pareigūnų, kurie baigę slaptose organizacijose tarnybą, vis dažniau prabyla apie slaptus archyvus ir bendradarbiavimą su nežemiškos kilmės būtybėmis. Aišku, organizacijos ginasi ir stengiasi viską sumenkinti, netgi tyčiojasi iš tų žmonių, juos įkalina, tardo, įbaugina jų artimuosius – žodžiu, senieji KGB metodai. Bet kokie proveržiai spaudoje tampa pateikti „nerimti“, kaip keistuolių žmonių, kurie pradėjo lakstyti laukais. Valstybė noriai remia filmų kūrybą apie ateivius, serialų projektus tam, kad žmonės tai žiūrėtų kaip į išgalvotus personažus, pramogą, nepasiekiamą tikrovę... Ši machinacija, manau, daugiau ar mažiau yra mums visiems daugiau žinoma.

Aš nuolat užmetu akį tuos faktus, kuriuos iš visų organizacijų stengiamasi visokiausiais būdais sumenkinti, bet neapgausi gi buitinių kamerų, neapgausi kitų įrodymų, tūkstantinių žmonių liudijimų. Aišku, tarp jų yra nemažai falsifikacijos, tačiau neabejotinai ir realių kadrų, kuriuos išties sunku paaiškinti, o gal aiškinti ir nereikia, nes žmonės tiesiog jau išmokyti sumenkinti faktus, nes žiniasklaida tą jau kuo puikiausiai išmokė – viskuo abejoti, iš visko tyčiotis ir nematyti daugiau nieko, išskyrus tik tai, kiek eurų piniginėj dar guli. 

Bet apie tai, manau, reiktų, atskiros studijos, ypač skeptikams, kurie mėgsta rašyti tokius prierašus: „Tikriausiai buvo žolytės parūkę, kad tokius dalykus šneka“. Bet... Na, tiek to. 

Pridedu vieną kadrą, kuris mane sudomino. Iš Argentinos. Klausimų nekyla, kad mamai nereikia falsifikuoti įrašo, kad išpopuliarėti, tad pažiūrėkime:


Šitą įrašą, jei gerai pamenu, irgi esu čia rodęs, bet pridėsiu dar kartą. Jis buvo padarytas Izraelyje. Įdomu tai, kad nufilmuota ne viena versija iš skirtingų miesto taškų, visiškai atsitiktinių žmonių tuo pačiu metu:


Jūsų Maištinga Siela