2023 m. gegužės 30 d., antradienis

Šios dienos daina: Kylie Minogue – Padam Padam [žodžiai / lyrics]

 

Sveiki,

 

Prieš kelias dienas garsi australų dalininkė Kylie Minogue atšventė 55 savo gimtadienį, tačiau galvoti apie poilsį neketiną ir kaip tik po nemažos pertraukos pristatė naujausią singlą „Padam Padam“ (tai ne nuoroda į Editos Piaf dainą!). Tiesą sakant, man labai patiko jos paskutinis albumas „Disco“ (2020), kuris buvo prisodrintas svaiginančiai lengvų ir pozityvių garsų su disco stiliaus niuansais. Naujasis singlas iš būsimojo jau šešioliktojo solo albumo „Tension“, kuris oficialiai išleidžiamas šių metų rugsėjo 22 dieną.

 

Pirmieji muzikos kritikai perklausę dainą pasitiko pozityviais vertinimais. Vieni teigė, kad nors atlikėja debiutavo 1988 metais, ji neabejotinai išlaiko pusiausvyrą tarp to, kas populiaru 2023 metais ir susikurto anų laikų savitumo. Dar kiti teigė, kad daina turi užburiantį chorą ir šokio muzikos sintezę ir po tokios dainos dar ilgai skambės jos melodija ir ritmas. Dar kiti – tai šokio muzikos ir pop muzikos tikras džemas! Aišku, perfrazuoti šie vertinimai iš įvairių šaltinių išrankioti tik pozityvūs, nors pirmąkart išgirdęs dainos priedainį turėjau priekaištų, jog jos tiesiog neįsiminsiu, nors Kylie visada yra lengva, gaivi, šiek tiek prognozuojama ir eksperimentuojanti labai saugiai tiek muzikoje, tiek savo vokalu. Bet ją mėgsta visas pasaulis! Visgi „Padam, Padam“ turėtų būti ir vėl hitas (didesnis ar mažesnis), bet senųjų klausytojų ji nenuvilia, o tęsia tai, ką pradėjusi.

 

Australijoje debiutavo 39 vietoje, Airijoje 36, Britanijos šokių reitinge kol kas 8 vietoje.

 

Pasiklausykime ir pasižiūrėkime vaizdo klipą:



Kylie Minogue – Padam Padam

Lyrics / žodžiai

 

Padam

Padam

Padam

You look like fun to me (padam)

You look a little like somebody I know (padam)

And I can tell your heart is set (padam)

I'll be in your head all weekend (padam)

Shivers and butterflies (padam)

I got the shivers when I look into your eyes (padam)

And I can tell that you're all in (padam)

'Cause I can hear your heart beating

Padam

Padam

Padam, padam

I hear it and I know

Padam, padam

I know you wanna take me home

Padam

And get to know me close

Padam, padam

When your heart goes

Padam, padam

I hear it and I know

Padam, padam

I know you wanna take me home

Padam

And take off all my clothes

Padam, padam

When your heart goes

Padam

This place is crowding up

I think it's time for you to take me out this club

And we don't need to use our words

Wanna see what's underneath that T-shirt

Shivers and cold champagne

I got the shivers every time you say my name

And I can tell that you're all in (all in)

'Cause I can hear your heart beating (padam)

'Cause I can hear your heart beating (padam)

Padam, padam

I hear it and I know

Padam, padam

I know you wanna take me home

Padam (ah-ah)

And get to know me close

Padam, padam

When your heart goes (ah-ah)

Padam, padam

I hear it and I know

Padam, padam

I know you wanna take me home

Padam

And take off all my clothes (and take off all my clothes)

Padam, padam

When your heart goes

Padam

 

Jūsų Maištinga Siela


Šios dienos citata: Zita Kelmickaitė apie pasitikėjimą savimi, šviesą ir meilę

 Sveiki

 

„Aš sakau: turi būti šviesa akyse ir meilė širdyje. Tada daugiau pasieksi negu bambėdamas, verksnodamas, nuolatos keiksnodamas. Su šviesiomis akimis ir meilės kupina širdimi gali kalnus nuversti. Tiesa, dar svarbu ir tikėjimas tuo, ką darai, – norėk tai padaryti ir visada padarysi.“

 

Maniau, nedarysiu šio įrašo, nes visur tiek daug ir įvairiai šiomis dienomis rašoma, prisimenama, kad galima pagalvoti, jog kuriasi kažkoks naujas mirusių asmenų kultas, bet, šunys matė, prisiminkime tai, kas šviesu. Gal ir ne visiems priimtinas buvo Zitos Kelmickaitės (1951-2023) maksimalus degimas ir perfekcionizmas bei atvirumas, tačiau daug tokių moterų televizijoje ir neturime. Tarp santūrių arba perdėtai arogantiškų žurnalistų Kelmickaitės asmenybė atrodė ir ryški, ir šiek tiek įžūli, nes choleriška sangvinikė, bet nebanali.

 

Bandau prisiminti, kada pirmąkart aš apie ją sužinojau? Gal tai buvo kokie 2004 ar 2005 metai (beveik prieš 20 metų!), kai anuomet pamačiau kažkokią per LRT laidą apie etnokultūrą, kada žurnalistė ėmė iš audėjos interviu. Nepamenu tiksliai nei apie ką ten buvo šnekėta, bet pamaniau: dar niekas šitaip su tokia aistra ir interesais neklausinėjo, nečiupinėjo audėjų audinių ir neatskleidė taip įdomiai ir paprastai. Taigi nuo tada Zitos Kelmickaitės savitumas buvo mano akiratyje, ar tai būtų TV šou, ar radijo pokalbių laidos, ar Dainų šventės aptarimai, nors, tiesa, sąmoningai jos niekada nesekiau ir specialiai negaudžiau jos laidų. Visur jos buvo po truputį savitoje kultūrinėje erdvėje ir pati buvo kultūros dalis.

 

Jūsų Maištinga Siela


2023 m. gegužės 29 d., pirmadienis

Šios dienos citata: Vydūnas apie kūrybą, gyvenimo prasmę ir pastangas

 Sveiki,

 

Vydūnas yra pasakęs: „Dievas visuomet skandina tą, kuris plaukti galėdamas neplaukia.“ Tai man asocijuojasi su matytu vaizdeliu per Youtubę, kuriame buvo įrašas, kaip slapta kamera užfiksavo gandrą lizde atrinkinėjantį iš jauniklių, kuriuos pasilikti ir išmaitinti, o kuriuos išmesti iš lizdo ir pasmerkti pražūčiai. O kas žino, kaip mes patys plaukiame ir kas daro tas atatrankas? Negi Dievas? „Niekuomet žmogus nėra toks gražus, koks jis būna kurdamas.“ Paguodžia tik iš dalies kūryba, kad ir slapta, retsykiais visiškai nevykusi, bet visgi... Dabar kūryba yra bet kas, net ir šiukšlių maišas ant galvos, tai, vadinasi, kiekvieną minutę, kai nesėdi ant suoliuko, o kuri, esi jau geriausiame savo grožio variante. Žinoma, pokštauju, bet yra tuose Vydūno pasakymuose nemažai tiesos.

 

Jūsų Maištinga Siela


2023 m. gegužės 26 d., penktadienis

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis ir Salomėja Nėris: simbolistinis paveikslas "Šaulys" (ciklas "Zodiakas") ir poetės eilėraštis



Sveiki,

 

Vakar buvau pas pažįstamą bibliotekininkę vienoje iš miesto bibliotekų. Klausiu, ką vėl čia naikini? Nes jau įprasta, kad sovietmečio literatūrą meta kalnais, jos niekas nebeskaito, kasdien nurašomi šimtai pačios įvairiausios lektūros. Kas beskaito Sluckio, Bubnio ar Mieželaičio kūrybą? Ogi niekas! Ji, man regis, net universitete nebestudijuojama, niekas neberašo iš jų jokių darbų, o mokyklinėje programoje minimi kaip kontekstiniai autoriai. Vartau prie makulatūros padėtą Mikalojaus Konstantino Čiurlionio ir Salomėjos Nėries bendrą leidinį, kuriame dailininko reprodukcijos siejamos temomis su poetės eilėmis. Štai iš ciklo „Zodiakas“ paveikslas „Šaulys“ – kiti jau išvogti, nuplyšę. Kad ir kaip keikdavome sovietinius laikus, dabar pagalvojus, vis tiek toks anuot šviesus ir konceptualus leidinys buvo išleistas ne kartą, ieškant menų sintezės. Kažkaip su pagarba vartydavo žmonės tuos leidinius, o dabar jie praktiškai nusenę ir beverčiai. Kaip greitai sensta popierius ir idėjos.

 

Jūsų Maištinga Siela


2023 m. gegužės 23 d., antradienis

Šios dienos citata: poetas Aidas Marčėnas apie buvimą sovietiniame beprotnamyje

 

Sveiki,

 

Daugelis paskutinį sovietiniame laikotarpyje užgimusių rašytojų pasižymi savitu pasaulio reginiu, bendravimo forma, tikriausiai išlavėjusia dėl Ezopinės kalbos. Tiesą sakant, kai kalba koks Parulskis, Marčėnas ir kiti to meto vyrai literatai, atrodo, jog jie apie savo biografinius faktus ir šiaip gyvenimą kalba su puse šypsenos lūpose, tarsi nerimtai, pokštaudami. Jaunesnioji rašytojų karta man nepalyginamai per rimta, nes atrodyti gražiai ir etiškai (išskyrus kokį Martynenko ar Liutkevičių) yra rimtas reikalas. Visgi pas poetą Aidą Marčėną nemažai poezijoje ir pačiuose interviu yra ironizavimo, po kuriais slepiasi skaudžios patirtys. Viena iš jų – poeto bandymas išvengti sovietinės kariuomenės pabuvojus to laikotarpio beprotnamyje, kuriame vėlgi paradoksalu – sveikiausia apsisaugoti nuo traumuojančios beprotiškos tikrovės.

 

Jūsų Maištinga Siela


Aktualijos: nukirstas šimtametis ąžuolas, čekių kaupikai, Šurajevo nevykęs bajeris, orkos puola laivus

 

Sveiki,

 

Šios dienos nuotraukoje – Vilniaus centre nukirstas ir nuvirtęs šimtametis ąžuolas. Galvojau, ką nors parašyti, tačiau pritrūkau žodžių, nes... Tai kažkoks negeras mūsų tautos biurokratizmo išvešėjimo simbolis. Kas ką nori, tas ir daro. Jeigu nėra licencijos neliesti, kaip teigia estų įmonės atstovas, vadinasi, galima. Tikriausia, jeigu nėra draudimo neliesti, tai ir žmogų galima užmušti, juk atsakinga galinga estų grupė išsisuks pašiepiančiais barsukų veideliais – galingi ir neliečiami.

 

Visgi galvoju apie žalio miesto ir medžio reikšmę. Dar prieš kokius 20 metų tikriausiai nė vienas nebūtų cyptelėjęs. Nebuvom tokie jautrūs nei kertamiems medžiams, nei skandinavams parduodami hektarais savus miškus, nei benamiams vaikams, besitrinantiems anuomet apie stoties rajoną, o medis tebuvo medis, vadinasi, jis tinka tik malkoms – toks išromytas sovietizacijos mentalitetas. Tos pasipylusios nuotraukos socialiniuose postuose su šiuo ąžuolu, sakyčiau, ne vien iš suvaidinto rūpesčio ir mados piktintis, bet tarp jų iš tikrųjų yra tų, kurie atjaučia ir jaučia, kad tas medis ne vien tik mūsų istorijos ir Vilniaus dalis, bet, norisi tikėti, yra atjauta ir gyvybei. Ir visai nebejuokinga, kai kas nors ciniškai pradeda kudakuoti, kad ir pomidoras turi jausmus, o agurkas teisę būti nesuvalgytas. Ką mes iš tikrųjų žinome apie medžius ar žolę, koks jų gyvenimas ir būtis? Gal jiems viena diena kaip mums ištisi metai ir jie laiką jaučia ir suvokia visiškai kitaip...

 

Aišku, leidžiuosi į filosofines fantazijas, tačiau neatimsi vieno: „legalūs vandalizmai“ dėl miesto plėtros, naujo pastato, stovėjimo aikštelės primena laukinį dešimtą dešimtmetį, kai mafijozai Šnipiškėse padeginėdavo senus medinius namus, kad iškiltų aukštas ir stiklinis pastatas su biurais. Argi kas nors labai nuo to laiko pasikeitė? Tik viskas truputį subtiliau, nes yra licencijos, ekspertų komisijos, pasakaitės apie šaknis, kurios draskė kanalizaciją ir vandens vamzdžius ir visas kitas gražus briedas, kurio nepatikrins joks paprastas žmogus, leidęs savo šuneliui po šiuo ąžuoliuku nusičiurkšti, nes nusiperki leidimus, porą parašiukų, keletą štampelių, susimoki ir valio – tu legaliai vykdai (nors šįkart pjovikai nė to nesiteikė susitvarkyti).

 

Pavyzdžiui, Andriaus Tapino Kauno tarybos narių medžioklė prasidėjusi su švietimo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės medžiokle (nelemta būti Jurgitoms ministrėms – jau antra, kuri krito). Metinės išlaidų ataskaitos pavirto piktais šunimis, o Tapinas susiruošė į medžioklę su varovais. Ar mane piktina, kad praktiškai beveik visi valdininkai vagia? Kodėl ne tiek, kiek tas ąžuolas? Čekiai, kurių ministrė netaupė, nes praktikoje niekas niekada jų nereikalaudavo, plūduriuoja kažkur kosmose. Aišku, Tapinas dabar sutvarkys šią kiaulidę ir iš gyvulių ūkio perkonstruos valdančiųjų tvartelį į civilizuotą ir lygiateisišką darbo stovyklą. Vogti blogai, tą suprantame, tačiau Linčo teismas ir tiesos paieškos, skandalų srutos, kuriose yra priversti maudytis kartu su kaltaisiais visa Lietuva, atrodo, kaip koks amžinas cirkprūdis, kuriame turškiasi lapės su vištomis.

 

Visame tame savaitės pradžios skandalų padaže it musė įpuolė komikas Olegas Šurajevas, kuris vienu metu iš kailio kone nėrėsi ir plaukus rovėsi rinkdamas aukas Ukrainai, bet kai drėbė neskanų juokelį apie Visvaldą Matijošaitį, tai ir pats apsidrėbė. Ir visai ne dėl to, kad Kauno meras būtų šio anekdoto nevertas, bet dėl šviesaus atminimo Almos Adamkienės. Ar reikia piktintis Tapino ir Šurajevo riteriškumu? Kai šiame pasaulyje viskas verčiasi ne metais, o valandomis, nespėsime didvyrių veidus perdažyti ir pakeisti atminimų lenteles, nes visa garbė ir šlovė gali pasikeisti nuo vienos papuvusios kaip obuolys Zamzos nugaroje antraštės. Katučius ir peace ženklus pakeisti nuo kolūkio užsilikusiomis šakėmis, kai dar mėžėm žalmargių mėšlą ir nevalgėm europinių picų ir skrudintų egiptietiškų bulvyčių už du eurus pem.

 

Vakar perskaičiau, kad orkos išmoko apversti ir paskandinti žmonių laivus. Labai sparčiai tai parodo draugams ir dabar orkos pamažu elgiasi pagal algoritmą. Viena orka gali netyčia pradėti elgtis teisingai, rinkti čekius, o tai, kaip matome, užkrečiantis pavyzdys.




 

Jūsų Maištinga Siela


2023 m. gegužės 20 d., šeštadienis

Šios dienos daina: Rodriguez – I Wonder [žodžiai / lyrics]

 

Sveiki,

 

Negalėjau nepasidalyti paslaptingojo atlikėjo Rodriguez daina „I Wonder“. 1970 metais dainą įrašyta pirmajam Rodriguez albumui „Cold Fact“ tapo daugelio klausytojų viena mėgstamiausių. „The Beatles“ ir kitų tuometinių roko muzikos atlikėjų stiliumi įrašyta daina dažnai skambėjo dokumentiniame filme apie atlikėją „Cukraus žmogaus beieškant“ (2012). Kas nematė šio filmo, labai rekomenduoju. Mažai šansų, kad po filmo jūs nesidairysite ar nebandysite pasiklausyti Rodriguez dainų.

 

Daina „I Wonder“ pasakoja apie pasaulio ir gyvenimo stebėtoją, smalsuolį, kuriam įdomūs patys įvairiausi žmogaus gyvenimo aspektai: gyvenimas ir mirtis, kančia ir džiaugsmas, meilė ir seksas... Tam tikra prasme tai laisvės šauklys, kuris solidarizuojasi su savo klausytojais ir sako: ei, žmogau, man rūpi, ką tu jauti ir pasikalbėkime apie tai. Lengva aštunto dešimtmečio pradžios roko muzikos melodija, tekstas, kaip būdinga Rodriguezui, perteikia personalizuotą santykį su pasauliu ir siunčia paguodžiančią žinutę.



Žodžiai / lyrics

 

Rodriguez – I Wonder

 

I wonder how many times you've been had

And I wonder how many plans have gone bad

I wonder how many times you had sex

I wonder do you know who'll be next?

I wonder, I wonder, wonder I do.

 

I wonder about the love you can't find

And I wonder about the loneliness that's mine

I wonder how much going have you got

And I wonder about your friends that are not

I wonder, I wonder, wonder I do.

 

I wonder about the tears in children's eyes

And I wonder about the soldier that dies

I wonder will this hatred ever end?

I wonder and worry, my friend

I wonder, I wonder, wonder don't you?

 

I wonder how many times you've been had

And I wonder how many dreams have gone bad

I wonder how many times you had sex

And I wonder do you know who'll be next?

I wonder, I wonder, wonder I do.   

 

Jūsų Maištinga Siela

 

Filmas: "Cukraus žmogaus beieškant" / "Searching for Sugar Man"

 

Sveiki,

 

Dabar gerai nepamenu, kiek žmonių man rekomendavo pasižiūrėti švedų režisieriaus Malik Bendjelloul (1977-2014) sukurtą dokumentinį filmą „Cukraus žmogaus beieškant“ (Kai kur verčiama „Cukrinio žmogaus beieškant“ arba „Sugar Man“) (angl. Searching for Sugar Man) (2012). Jeigu gerai pamenu, šis filmas kažkada Kino pavasaryje tapo žiūroviškiausiu arba vienas iš labiausiai aptariamų filmų ir, tiesą sakant, visai neseniai parodė LRT, tad ten kol kas mediatekoje ir galite pasižiūrėti jį nemokamai ir be reklamų lietuviškai.

 

Istorija, kaip ir tikėjausi iš gero dokumentinio, mažų mažiausiai keistai stulbinanti, primenanti roko amžiaus detektyvą. Aštunto dešimtmečio pradžioje jaunas ir potencialus rokeris vardu Rodriguez iš skurdaus Detroito rajono, dažniausiai pasirodantis prastos reputacijos naktiniuose baruose, įrašo du albumus: „Cold Fact“ (1970), „Coming from Reality“ (1971). Prodiuseris dirbęs su Rodriguez ir įrašų kampanija iš jo tikėjosi labai daug, nes jo dainų tekstai ir balsas kai kada pranokdavo net patį tuo metu labai populiarų Bob Dylan. Skaudžios dainos apie gyvenimą užribyje, už sistemos, apie sunkiai galą su galu suduriantį subjektą, įpinant daugelio darbininkų klasės aštunto ir septinto dešimtmečio realijų, žadino mases. Pats Rodriguez buvo lotynų amerikietis, tad prasimušti muzikos pasaulyje galbūt anuomet trukdė jo etninis išskirtinumas.

 

Filme daugelis kalbančiųjų gūžteli pečiais ir niekaip negali suprasti, kaip anuomet Rodriguez niekaip neišpopuliarėjo. Priešingai – po antrojo albumo komercinės nesėkmės įrašų kompanija nutraukė su juo sutartį ir šis nugrimzdo istoriją. Įdomu tai, kad viena jo plokštelė nukeliavo į konservatyvią ir neramumų užguitą Pietų Afrikos Respubliką, kur netikėtai nelegaliais įrašais buvo parduota iki milijono įrašų kopijų, kitaip sakant, „Cold Fact“ tapo net dešimt kartų platininiu, o jo dainos tapo PAR žmonių pasipriešinimo valdžiai simboliu. Jo plokštelės buvo draudžiamos, o tai skatino neregėtą populiarumą ir Rodriquez tapo šalyje tikra legenda, pranokusi visas tuometines žvaigždes. Pats Rodriquez net nežinojo, kad kitoje pasaulio vietoje yra tikra mega žvaigždė, gyveno didžiuliame skurde, klojo stogus, darė remontus ir daugiau prie muzikos nesugrįžo. Niekas, tiesą sakant, Rodriguez kontaktų neturėjo, nežinojo, kas jis yra, nebuvo jokių straipsnių, jokių archyvų ir net buvo manoma, jog jis scenoje apsipylė benzinu ir pasidegė nušvilptas žiūrovų...

Toliau gal ir nebepasakosiu detalių, tačiau patys pasižiūrėsite filmą, kuris pilnas gražios lyriškos roko muzikos, kiek graudžios ir džiugios istorijos, kai atrodo, jog pasaulis tave atstūmė ir tu jame nesi reikalingas, tačiau praeina dešimtmečiai ir tave iš tikrųjų kaip kokią mumiją iš kapo atranda iš naujo. Po filmo pradėjau niūniuoti keletą melodijų, pati istorija pasakoja apie talentingą, jautrų ir įdomų žmogų su išskirtine filosofija apie gyvenimą. Stebina Rodriguez švelnumas, jautrumas ir gebėjimas bet kokiomis sąlygomis išlikti oriu, kai gyvenimas slysta iš po kojų. Filme kalba ir Rodriguez dukros, papasakoja, koks Rodriguez buvo tėvas, kaip kasdien sunkiai dirbo juodžiausius darbus nesiskųsdamas. Po šio ypatingo filmo ėmiau dairytis (tikriausiai beveik visi, kurie pamatė šį filmą) jo muzikos įrašų.

 

P. S. 2014 metais po šio filmo sėkmės buvo perleisti abu albumai. „Cold Fact“ vėl tapo platininiu.

 

Mano įvertinimas: 9/10

Kritikų vidurkis: 79/100

IMDb: 8.2



 

Jūsų Maištinga Siela


2023 m. gegužės 17 d., trečiadienis

Spektaklis: "Nuostabūs dalykai" (režisierius Kirilas Glušajevas)


Sveiki,

 

Nedaugžodžiausiu jokiomis analizėmis, o tiesiog šįkart pabūsiu piktas trolis ir eisiu tiesiai prie reikalo. Vakar Klaipėdos dramos teatre buvo rodomas režisieriaus Kirilo Glušajevo pastatymas „Nuostabūs dalykai“. Po darbų su kolegomis skubėjome į spektaklį (Šį sezoną tikriausiai tai paskutinis vaidinimas, kurį žiūrėsiu, tai savotiškas uždarymas). Kadangi pakvietė, nesidomėjau nei kas, nei apie ką, pasidaviau intrigai.

 

Manau, šiame spektaklyje buvo beveik viskas prastai arba labai blogai. Jeigu riektų peržiūrėti pastarųjų penkerių metų spektaklius, šis labiausiai man nepatiko. Kolega šalia nuvargęs iš nuobodulio pradėjo snūduriuoti, o aš jam su alkūne vis trink-trink žadint. Antroje spektaklio pusėje pradėjau aš snūduriuoti ir gauti trink-trink. Pjesė, primenanti stand-up‘ą, lėkšta ir be gelmės. Į sceną vienas po kito kviečiami iš pirmosios eilės žmonės dalyvauti. Tai smagu, nes jie sutrinka, verčia jaustis nepatogiai ir t. t. Bet maža bėda, nes spektaklis praktiškai nevyksta, jis verčiau toks pramoginis šou, improvizuotas pusoratorinis pasirodymas, panašiai kaip daro iliuzionistai kviesdami iš salės atsitiktinius žiūrovus. Kadangi buvau salės gale, 80 procentų sakomų dalykų beveik negirdėjau, nelabai girdėjo ir kolegos, todėl pradėjom prigesinę ekranus naršyti internete. Ir nusirenginėti, nes viršuje pasidarė taip tvanku ir prikvėpuota, kad išvis apėmė miegas.

 

Pagrindinis aktorius Martynas Nedzinskas neabejotinai atsipalaidavęs, šneka pusantros valandos, neblogai valdo kalbą ir humorą, tačiau jo beveik nesigirdi. Pats istorijos naratyvas nuo vaikystės iki brandos, iliustruojant senų hitų fonogramomis. Manau, gal ir neblogai, tačiau kam tas antrasis didžėjus scenoje, kuris prasėdėjo kaip medis ant sovietinio laikų kėdžių, aš nežinau. Buvo skurdu, graudu, neįdomu, dažniausiai net nejuokinga, o bilietų kaina ajajajaiiii! Spaudžiu ranką aktoriui, nes jis nudirbo daug, tik pastatymas baisus, mintis ir medžiaga atgyvenusi, pokštai su žiūrovais gatvės cirko lygio. Smagu, įtariu, buvo tiems, kurie dalyvavo vyksme. Beje, leido filmuoti ir fotografuoti.



 

Jūsų Maištinga Siela

2023 m. gegužės 16 d., antradienis

Vinilinė plokštelė: Jessie Ware – That! Feels Good! [vinyl / LP] (2023)

 

Informacija apie albumą: Jessie Ware – That! Feels Good! [vinyl / LP] (2023)

Jūsų Maištinga Siela

Vinilinė plokštelė: Gjon's Tears – The Game [vinyl / 2LP] (2023)

 Informacija apie albumą: Gjon's Tears  – The Game [vinyl / 2LP] (2023)

Jūsų Maištinga Siela

Vinilinė plokštelė: Tiësto – Drive [vinyl / LP] (2023)

 Informacija apie albumą: Tiësto – Drive [vinyl / LP] (2023)

Jūsų Maištinga Siela

Vinilinė plokštelė: Madonna – The Immaculate Collection [Vinyl / 2LP] (1990 album, 2023 edition)

 
Informacija apie albumą: Madonna – The Immaculate Collection [Vinyl / 2LP] (1990 album, 2023 edition)


Jūsų Maištinga Siela

Vinilinė plokštelė: Eurovision Song Contest – NOW That's What I Call [vinyl / 5LP] (2023)

 

Informacija apie albumą: Eurovision Song Contest – NOW That's

 What I Call [vinyl / 5LP] (2023)

 

1 disc.

1

Waterloo (Sweden, 1974) - ABBA

2

Making Your Mind Up (United Kingdom, 1981) - Bucks Fizz

3

Save Your Kisses for Me (United Kingdom, 1976) - Brotherhood of Man

4

Hallelujah (Israel, 1979) - Milk & Honey

5

Love Shine a Light (United Kingdom, 1997) - Katrina and The Waves

6

Fairytale (Norway, 2009) - Alexander Rybak

7

Take Me to Your Heaven (Sweden, 1999) - Charlotte Perrelli

8

Ooh Aah... Just a Little Bit (United Kingdom, 1996) - Gina G

9

Diva (Israel, 1998) - Dana International

10

Rise Like a Phoenix (Austria, 2014) - Conchita

11

Heroes (Sweden, 2015) - Måns Zelmerlöw

12

Dancing Lasha Tumbai (Ukraine, 2007) - Verka Serduchka

13

Toy (Israel, 2018) - Netta

14

Satellite (Germany, 2010) - Lena

15

Hard Rock Hallelujah (Finland, 2006) - Lordi

16

ZITTI E BUONI (Italy, 2021) - Måneskin

17

Stefania (Kalush Orchestra) [Ukraine, 2022] – Kalush

 

2 disc

1

Arcade (The Netherland, 2019) - Duncan Laurence

2

Voilà (France, 2021) - Barbara Pravi

3

The Sound of Silence (Austria, 2016) - Dami Im

4

SPACE MAN (United Kingdom, 2022) - Sam Ryder

5

SNAP (Armenia, 2022) - Rosa Linn

6

Rhythm Inside (Belgium, 2015) - Loïc Nottet

7

Discoteque (Lithuania, 2021) - The Roop

8

Only Teardrops (Denmark, 2013) - Emmelie de Forest

9

Amar Pelos Dois (Portugal, 2017) - Salvador Sobral

10

Euphoria (Sweden, 2012) - Loreen

11

Popular (Sweden, 2011) - Eric Saade

12

Wild Dances (Ukraine, 2004) - Ruslana

13

My Number One (Greece, 2005) - Helena Paparizou

14

El Diablo (Cyprus, 2021) - Elena Tsagrinou

15

Fuego (Cyprus, 2018) - Eleni Foureira

16

Invincible (Sweden, 2006) - Carola

17

La Voix (Sweden, 2009) - Malena Ernman

 

3 disc

1

Ne Partez Pas Sans Moi (Switzerland, 1998) - Céline Dion

2

Hold Me Now (Ireland, 1987) - Johnny Logan

3

Go (United Kingdom, 1988) - Scott Fitzgerald

4

Nocturne (Norway, 1995) - Secret Garden

5

The Voice (Ireland, 1996) - Eimear Quinn

6

1944 (Ukraine, 2016) - Jamala

7

Molitva (Serbia, 2007) - Marija Serifovic

8

Come Back (United Kingdom, 2002) - Jessica Garlick

9

Insieme: 1992 (Italy, 1990) - Toto Cutugno

10

One Step Out of Time (United Kingdom, 1992) - Michael Ball

11

Better the Devil You Know (United Kingdom, 1993) - Sonia

12

Fly On the Wings of Love (Denmark, 2000) - Olsen Brothers

13

Where Are You (United Kingdom, 1998) - Imaani

14

Lonely Symphony (United Kingdom, 1994) - Frances Ruffelle

15

Why Me? (Ireland, 1992) - Linda Martin

16

Rock 'N' Roll Kids (Ireland, 1994) - Paul Harrington & Charlie McGettigan

17

In Your Eyes (Ireland, 1993) - Niamh Kavanagh

 

4 disc

1

What's Another Year (Ireland, 1980) - Johnny Logan

2

A Little Peace (Germany, 1982) - Nicole

3

One Step Further (United Kingdom, 1982) - Bardo

4

Let It Swing (Norway, 1985) - Bobbysocks

5

Rock Me (Yugoslavia, 1989) - Riva

6

J'aime La Vie (Belgium, 1986) - Sandra Kim

7

Invincible (Sweden, 2006) - Carola

8

Si La Vie Est Un Cadeau (Luxembourg, 1983) - Corinne Hermes

9

Vivre (France, 1983) - Guy Bonnet

10

L'oiseau Et L'enfant (France, 1977) - Marie Myriam

11

Parlez-vous Français? (Luxembourg, 1978) - Baccara

12

A-ba-ni-bi (Israel, 1978) - Izhar Cohen & Alpha-Beta

13

Genghis Khan (Germany, 1979) - Dschinghis Khan

14

Bad Old Days (United Kingdom, 1978) - Co-Co

15

Love Enough for Two (United Kingdom, 1980) - Prima Donna

16

Beg, Steal Or Borrow (United Kingdom, 1972) - The New Seekers

17

Let Me Be the One (United Kingdom, 1975) - The Shadows

 

5 disc

1

Congratulations (United Kingdom, 1968) - Cliff Richard

2

Puppet On a String (United Kingdom, 1967) - Sandie Shaw

3

Jack in the Box (United Kingdom, 1971) - Clodagh Rodgers

4

Wonderful Dream (Luxembourg, 1973) - Anne-Marie David

5

Go (Before You Break My Heart) [Italy, 1974] - Gigliola Cinquetti

6

Ding-a-dong (The Netherlands, 1975) - Teach In

7

I See a Star (The Netherlands, 1974) - Mouth & MacNeal

8

Long Live Love (United Kingdom, 1974) - Olivia Newton-John

9

All Kinds of Everything (Ireland, 1970) - Dana

10

Un Banc, Un Arbre, Une Rue (Monaco, 1971) - Séverine

11

He Gives Me Love (La, La, La) [Spain, 1968] - Massiel

12

Boom Bang-a-bang (United Kingdom, 1969) - Lulu

13

Come What May (Luxembourg, 1972) - Vicky Leandros

14

Non Ho L'eta (Per Amarti) [Italy, 1964] - Gigliola Cinguetti

15

Nel Blu Dipinto Di Blu (Italy, 1958) - Domenico Modugno

16

Refrain (Switzerland, 1956) - Lys Assia

 

Jūsų Maištinga Siela